Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Pomylił pasy. Wjechał na czerwonym świetle

Pasy, przez które właśnie przechodziła matka z dzieckiem i mężczyzna.

Do naszej redakcji napisał Pan Hubert, który był świadkiem jak jeden z kierowców przejeżdża na czerwonym świetle - ryzykując tym samym potrąceniem pieszego. Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na przejściu dla pieszych przy rondzie Lotników Polskich.

- Zobaczycie Państwo jak kierowca wjeżdża na przejście dla pieszych, na którym była kobieta z dzieckiem oraz mężczyzna. Takie zachowanie jest skandaliczne i powinno się opublikować, aby na drugi raz przez czyjąś bezmyślność nie doszło do tragedii. Kierowca niby zachował ostrożność, ale to go w żaden sposób nie usprawiedliwia - pisze Pan Hubert

Jak widać, najprawdopodobniej kierowca pomylił pasy. Chcąc opuścić ten prowadzący w kierunku Tczewa, zjechał na lewy (kierunek Iława). Całą sytuację dokładnie zarejestrowała jedna z naszych kamer pogodowych.

Takie zachowanie jest karalne - zaznacza starszy sierżant Mariusz Owczarczyk z KPP w Malborku. Za to wykroczenie przewidziany jest mandat karny w wysokości od 300 do 500 zł oraz 6 pkt. karnych.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
ROBOT
ROBOT 09.08.2018, 10:48
Jakiś słabo rozgarnięty jest ten Pan Hubert. Kierowca tego pojazdu po prostu zatrzymał się na pasach i ,żeby nie blokować ruchu dla pieszych przejechał kilka metrów dalej. Na pewno zanim ruszył rozpoznał dokładnie sytuację.
Roman
Roman 26.07.2018, 23:36
Za dużo ostatnio jest potrąceń na pasach
Jak ci dziecko taki jełop potraci też nazwiesz świadka zdarzenia konfidentem?
jjj
jjj 26.07.2018, 10:51
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.
Wszędzie konfidenci.