Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Spragniony młody łoś, uwięziony w dole

Spragniony młody łoś, uwięziony w dole fot. Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS
Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj k. Malborka. Około 21 zadzwonił telefon do Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Reks" prośbą o pomoc. „Potrzebuję pomocy, w pobliżu mojej działki w głębokim dole leży ŁOŚ”

Pani Ania, która właśnie urodziła córeczkę, wraz z mężem usłyszeli hałas, był już wieczór, robiło się ciemno, gdy podeszli do danego miejsca, nie mogli uwierzyć w to co widzą. W głębokim dole leżał łoszak (młody łoś), który wpadł tam prawdopodobnie z pragnienia w poszukiwaniu wody. Pani Ania, wieczór przed porodem do godziny 24 monitorowała akcję ratowania łoszaka. Późnym wieczorem Panowie strażacy wraz z Panami z nadleśnictwa i przy kontroli weterynarza wydobyli młodego łosia z głębokiego dołu. Łoszakowi udzielono pomocy, został nawodniony, dostał kroplówki, glukozę, łoś nabrał sił i oddalił się.

 

Dziękujemy Pani Ani i jej mężowi za wielokrotną pomoc, dziękujemy, że w tak szczególnej chwili, tuż przed narodzinami córeczki nie zostawili Państwo potrzebującego ŁOSIA.<3 Kochani, prosimy – NIE PRZECHODŹCIE OBOJĘTNIE obok potrzebujących zwierząt a Pani Ani i mężowi przesyłamy GORĄCE gratulacje z okazji NARODZIN CÓRECZKI. Dziękujemy również Strażakom i Panom z nadleśnictwa za NATYCHMIASTOWE udzielenie pomocy! 

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
negatyvv
negatyvv 08.08.2018, 21:56
No i tak powinno być. Brawo.