Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

KTO ZOSTANIE BURMISTRZEM SZTUMU?- PREZENTACJA KANDYDATA NA WŁODARZA MIASTA

  • Wydanie nr 192/2020
  • 27 sierpnia 2018, 14:19
  • Redakcja
  • SztumUrzędowe
  • 3 komentarze
W ubiegłą sobotę na Placu Wolności w Sztumie została przedstawiona kandydatura na burmistrza gminy i miasta Sztum z ramienia Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego Powiśle. Kandydatem ugrupowania została Anna Serocka.

Spotkanie zaaranżowane przez działaczy OPSP przebiegało w dwóch częściach. W części pierwszej głos zabrał radny powiatu Leszek Sarnowski oraz sama Anna Serocka. Natomiast w drugiej turze spotkania zgromadzeni mieli możliwość zadawania pytań zarówno do ugrupowania politycznego jak i do samej kandydatki. W najbliższym czasie Obywatelskie Porozumienie Samorządowe wyda oficjalne informacje nt. swojego programu wyborczego, jednak działacze zachęcają mieszkańców do zgłaszania swoich propozycji, by w ten sposób klub był niejako głosem społeczności i odpowiedzią na potrzeby Sztumian.

Zobacz cały materiał video z przebiegu spotkania oraz wywiad z Anna Serocką!

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztum


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Obserwator
Obserwator 29.08.2018, 12:07
Zbyszku na tyle ile znam Panią Annę to jestem pewien, że zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyła zaraz po nadzwyczajnej sesji do odpowiedniego organu ścigania. Radzę nie tupaj nóżkami,wezwanie pewnie przyjdzie. Druga kwestia, czy to nie ty na nadzwyczajnej sesji mówiłeś, że zarzuty są tak dużego kalibru że prawdopodobnie zarząd złoży zawiadomienie do prokuratury, czy to nie twój kolega Cymerys bronił protokołu z posiedzenia zarządu mówiąc o danych wrażliwych i co Pan Piotr Stec czytał ten protokół i nic tam nie ma o potwierdzeniu mobbingu. I na koniec czy grożąc komuś złożeniem pozwu do sądu lub zawiadomieniem prokuratury ( piastując stanowisko urzędowe) nie mając potwierdzenia w faktach, dokumentach to nie jest przestępstwo, w mojej ocenie TAK.
wyborca
wyborca 28.08.2018, 13:26
Wójt St .Dzierzgonia co zrobił, ludzie nie mają dojazdu do lekarza, Szpitala i Szkoły..Gmina oprócz St. Dzierzgonia i St. Miasta odcięta jest od transportu publicznego..
ona
ona 28.08.2018, 15:50 (odpowiedź do wyborca)
A co go to obchodzi? Kasa się zgadza, motorówka płynie a gawiedź ma tylko obserwować i podziwiać.