Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolizja drogowa, zakłócenia porządku publicznego, pożary w Michorowie i Czerninie - raport sztumskich służb mundurowych

Kolizja drogowa, zakłócenia porządku publicznego, pożary w Michorowie i Czerninie - raport sztumskich służb mundurowych fot. redakcja
Straż Pożarna oraz Policja w Sztumie przedstawiają raporty, w których przeczytają Państwo między innymi o pożarach w Czerninie oraz Michorowie oraz kolizji drogowej w Sztumskim Polu.

Straż Pożarna:

20.08.2018 r.

W miejscowości Uśnice silny wiatr połamał drzewo.

20-21.08.2018 r. w miejscowościach Czernin i Michorowo doszło do pożarów. 

W Czerninie strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 03:45 o paleniu się wiaty drewnianej przy budynku gminnego domu kultury oddalona od budynku ok 1,5m.

W Michorowie o godzinie 13:07 strażacy zostali wezwani do pożaru ścianki działowej.

Z relacji pracowników prowadzących prace dekarskie uzyskano informacje że, układając papę termozgrzewalną używali palnika gazowego od którego płomienia zajęła się ścianka działowa budynku konstrukcji drewnianej.

Również 21.08.2018 r. we wtorek o godzinie 15:03 służby otrzymały zgłoszenie o samochodzie osobowym w Sztumie, który znalazł się w rowie. Przy aucie znajdowało się kilka osób, a osoba poszkodowana w zajściu znalazła się pod opieką współpracowników.

24.08.2018 r.

Sztumskie służby odebrały zgłoszenie o statku osobowym, który utknął na mieliźnie na rzece Wisła w okolicy miejscowości Biała Góra.

 

Poza tym od 20 do 23 sierpnia br. wpłynęło 5 zgłoszeń z prośbą o usunięcie gniazd owadów.

 

Info: KP PSP Sztum

 

Policja:

W miniony weekend na terenie działania KPP w Sztumie odnotowano 6 interwencji dotyczących zakłócenia porządku publicznego oraz spoczynku nocnego.

W trakcie podjętych interwencji domowych funkcjonariusze wszczęli 2  procedury „Niebieskiej Karty” w związku z podejrzeniem stosowania przemocy w rodzinie.

W dniu 24.08.2018r. m-ści Sztumskie Pole   doszło do kolizji drogowej w trakcie wymijania z udziałem 2 samochodów osobowych.

W trakcie podjętych interwencji funkcjonariusze  izolowali  2  nietrzeźwych uczestników poprzez odwiezienie i umieszczenie w Pogotowiu Socjalnym w Elblągu, natomiast 3 osoby  przewieziono do miejsc zamieszkania i przekazano rodzinie.

 

 

Info: KPP Sztum

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.