Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wynajem pracowników w Warszawie – 6 najważniejszych korzyści

Wynajem pracowników w Warszawie – 6 najważniejszych korzyści fot. Wynajem pracowników w Warszawie – 6 najważniejszych korzyści
Każdy przedsiębiorca, który chce zatrudnić specjalistów i przy okazji zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy, powinien zainteresować się usługą, jaką jest wynajem pracowników w Warszawie. Leasing pracowniczy jest dzisiaj niezwykle popularny, ponieważ daje ogrom możliwości firmom, które chcą się rozwijać i poszukują kandydatów do pracy, bez konieczności organizowania dla nich szkoleń, a nawet podpisywania długoterminowych umów. Oto 6 najważniejszych korzyści, jakie daje wynajem pracowników w Warszawie!

Po pierwsze – możliwość znalezienia specjalistów z wielu dziedzin

Wynajem pracowników w Warszawie ma tę zaletę, że jako przedsiębiorca, możesz skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów z wielu branż. Kierowcy, budowlańcy, mechanicy i wielu innych pracowników, nawiązujących współpracę z agencją pracy tymczasowej to rozwiązanie dla wielu firm, które nie mają czasu albo funduszy na organizowanie szkoleń, chcą uniknąć konieczności rekrutowania załogi i wolą skorzystać z gotowych rozwiązań. Leasing pracowniczy to sposób na wypełnienie luki w firmie, a przy tym znalezienie specjalistów, których brakuje na polskim rynku – np. poprzez korzystanie z usług pracowników z Ukrainy.

Po drugie – mniejsze koszty dla przedsiębiorstwa

Skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej zwalnia przedsiębiorcę z organizowania rekrutacji i szkoleń, co wiąże się z dużymi kosztami. Mówi się, że wynajem pracowników w Warszawie pozwala zmniejszyć koszty rekrutacji pracowników nawet o połowę, co jest bardzo korzystne dla firm, poszukujących oszczędności. Eliminowane są też koszty związane z niepożądaną rotacją pracowników – to przedsiębiorstwo decyduje o tym kiedy zakończyć współpracę z pracownikiem, a kiedy rozpocząć ją z innym specjalistą.

Po trzecie – minimum formalności

Agencja pracy tymczasowej, wynajmująca pracowników, zajmuje się wszelkimi kwestiami formalnymi, bo to ona jest podmiotem, która nawiązuje formalną współpracę z pracownikiem i niejako „udostępnia” go przedsiębiorstwu. Wystarczy więc podpisanie stosownych umów i współpraca na linii przedsiębiorstwo-pracownik-agencja zostanie rozpoczęta.

Po czwarte – możliwość zatrudniania pracowników na krótki okres

Jeżeli prowadzisz firmę z pewnością wiesz, że niekiedy podpisywanie długoterminowych umów, nie jest dla Ciebie korzystne. Co w sytuacji, kiedy potrzebujesz pracownika np. na tydzień? Tutaj również dobra wiadomość – wynajem pracowników w Warszawie daje taką możliwość i pozwala skorzystać Ci z usług specjalisty przez taki okres, jaki jest korzystny dla Twojego biznesu.

Po piąte – oszczędność czasu

Jeżeli jesteś zwolniony z konieczności zadbania o kwestie formalne, nie organizujesz rekrutacji i szkoleń, a do tego otrzymujesz do swojej dyspozycji pracownika, który jest od razu gotowy do podjęcia się konkretnego zadania – oszczędzasz czas. A jak wiadomo czas to pieniądz, szczególnie w biznesie.

Czy warto?

Jak najbardziej – wynajem pracowników w Warszawie to znakomita alternatywa dla ogromnej rzeszy przedsiębiorców, którzy chcą płynnie rozwijać swój biznes!

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.