Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar transformatora na terenie zakładu produkcyjnego. Ewakuowano pracowników - raport sztumskich służb mundurowych

Pożar transformatora na terenie zakładu produkcyjnego. Ewakuowano pracowników - raport sztumskich służb mundurowych fot. redakcja
W ubiegłym tygodniu strażacy interweniowali między innymi na terenie zakładu produkcyjnego w Koniecwałdzie. Doszło do pożaru transformatora. Odnotowano również wiele zgłoszeń z prośbą o usunięcie gniazd owadów, wyjazdy do palących się traw - o tych wydarzeniach informują Państwa sztumskie służby mundurowe.

Straż Pożarna:

19-09-2018 godzina 21:04 w miejscowości Koniecwałd palił się transformator o numerze "1-T-606124 MAXIMUS" na terenie zakładu produkcyjnego Maximus.

Pożar nie stwarzał zagrożenia dla hal produkcyjnych, kierownik zmiany przed przybyciem JOP ewakuował pracowników zakładu.

22-09-2018 godzina 10:25 w miejscowości Nowy Folwark 9 silny wiatr złamał drzewo, które częściowo przewróciło się na linię energetyczną przy drodze powiatowej. Reszta drzewa, która była pęknięta znajdowała się na wysokości ok 10 metrów stanowiąc zagrożenie.Obok znajdowało się kolejne pęknięte drzewo przechylone w kierunku słupa energetycznego. Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol pogotowia energetycznego. 

Ponad to sztumscy strażacy zostali wezwani od 17-21 września br. 5x do pożarów traw oraz od 18-20.09.2018 odnotowano 7 wezwań z prośbą o usunięcie gniazd owadów.

 

Info : KP PSP Sztum

 

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.