Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Sztutowo: Sklep spożywczy nielegalnie podłączony do sieci elektrycznej. 33-latka może spędzić do 5 lat w więzieniu.

Gmina Sztutowo: Sklep spożywczy nielegalnie podłączony do sieci elektrycznej. 33-latka może spędzić do 5 lat w więzieniu. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W ubiegły czwartek nowodworscy policjanci w jednym ze sklepów spożywczych na terenie gm. Sztutowo ujawnili nielegalne podłączenie do sieci elektrycznej. 33 - letnia kobieta odpowie przed sądem za kradzież prądu. Grozi jej kara do 5 lat więzienia, a także obowiązek uiszczenie opłaty za nielegalny pobór

W ubiegły czwartek (18.10.br.) nowodworscy kryminalni wspólnie z pracownikami Energa Operator udali się do jednego ze sklepów na terenie gm. Sztutowo, gdzie z wcześniejszych ustaleń wynikało, że właścicielka sklepu może nielegalnie pobierać energię elektryczną. Na miejscu funkcjonariusze zastali 33-letnią kobietę, która potwierdziła, że w związku z zaległościami w opłatach za energię, ma w sklepie wykonane nielegalne podłączenie, aby móc dalej prowadzić działalność gospodarczą w sklepie.

W toku oględzin mundurowi ustalili, że do kradzieży dochodziło wskutek pominięcia układu pomiarowego licznika poboru energii elektrycznej. Policjanci ustalili, że do nielegalnego podłączenia były podłączone odbiorniki energii elektrycznej w postaci trzech lodówko – zamrażarek, przepływowy ogrzewacz wody, radioodbiornik oraz oświetlenie sklepu.

Policjanci przedstawili 33-latce zarzut kradzieże energii elektrycznej. Kobieta odpowie za ten czyn przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KILLER
KILLER 25.10.2018, 21:53
A czy Policjanci z KPP Nowy Dwór złapia w końcu jakiegoś prawdziwego złodzieja?
marek
marek 25.10.2018, 12:01
taka prowizorka na oczach klientów :) kwestia czasu była że ktoś uprzejmie doniesie
Jin
Jin 24.10.2018, 20:48
Tez bym chcial tak za darmo miec prad :)
koleżanka
koleżanka 24.10.2018, 20:07
Ewa to ty ?