imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zawodnicy malborskiego Klub Kyokushin Karate na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup

Zawodnicy malborskiego Klub Kyokushin Karate na Międzynarodowym Turnieju… fot. Marcin Wiśniewski
W sobotę 27.10.2018, w Ostródzie odbył się drugi Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Mazury Cup. W turnieju uczestniczyło ponad 300 zawodników z Polski oraz Rosji. Zawodnicy startowali w kategoriach kata oraz kumite.

Malborski Klub Kyokushin Karate reprezentowali:

Senpai Miłosz Wolak, Damian Stawicki, Amelia Rutkowska oraz Marcel Falkowski.

Opiekunem grupy był Sensei Wojciech Kunicki. Do sędziowania zawodów z klubu został wyznaczony Sensei Maciej Kaczyński.

Kategorię kata juniorów i juniorek wygrał: Miłosz Wolak, Damian Stawicki. W kategorii kata juniorów młodszych uplasował się na trzecim miejscu. Amelia Rutkowska w swojej kategorii kata zajęła czwarte miejsce. Marcel Falkowski startujący w kategorii kumite młodzików zajął trzecie miejsce.

Malborski Klub Kyokushin Karate pragnie podziękować organizatorom za zaproszenie, zawodnikom za występ oraz wszystkim kibicom, którzy przyjechali wspierać naszych zawodników.

Info/ video i foto: Marcin Wiśniewski