Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chciał siłą wejść do mieszkania. 25-latek odpowie przed sądem za uszkodzenie mienia.

Chciał siłą wejść do mieszkania. 25-latek odpowie przed sądem za uszkodzenie mienia. fot. redakcja
Kryminalni ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o uszkodzenie drzwi wejściowych do jednego z mieszkań w tym mieście. Według ustaleń śledczych sprawca chcąc wejść do środka kopał w drzwi i je uszkodził.

 Wczoraj mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnej celi, a śledczy przedstawili mu zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz odpowie za to przestępstwo przed sądem. 20 października br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nad ranem na jednej z klatek schodowych w tym mieście mężczyzna miał zniszczyć drzwi wejściowe do jednego z mieszkań. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, sporządzili oględziny uszkodzonych drzwi.

Według ustaleń mundurowych wynika, że sprawca próbował dostać się do wnętrza mieszkania i kopał w drzwi wejściowe. Jego zachowanie spowodowało uszkodzenie mienie o wartości tys. złotych. Stróże prawa dowiedzieli się od osoby zgłaszającej, że w mieszkaniu podczas tego zdarzenia nikogo nie było, a sprawca oddalił się z miejsca.

Kryminalni zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym przestępstwem miał 25-letni mieszkaniec Tczewa. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do policyjnej celi. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Tczewa zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, do których się przyznał. Teraz losem mężczyzny zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

 

Info: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.