Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Do marketów trafiły banany z narkotykami.

Do marketów trafiły banany z narkotykami. fot. pixabay
Na niecodzienne znalezisko natknęli się pracownicy kilku sklepów sieci marketu „Stokrotka”. W sobotę, 24 listopada br. w trakcie wykładania bananów na sklepową półkę, znaleźli w pudłach pakunki z białym proszkiem, który okazał się narkotykiem.

Komenda Główna Policji, która zajmuje się sprawą, potwierdza, że narkotyki były ukryte w transporcie bananów i trafiły do trzech województw: łódzkiego, mazowieckiego i dolnośląskiego. Policja nie ujawnia ilości znalezionego proszku, ani nie potwierdza medialnych doniesień na temat rodzaju narkotyku. Funkcjonariusze mają ustalić, kto był dostawcą i odbiorcą towaru. Wiadomo tylko, że do Polski banany miały trafić z Ekwadoru.

W związku ze sprawą sieć marketu „Stokrotka” wydała specjalne oświadczenie, w którym czytamy, że „Stokrotka Sp. z o.o. informuje, że o zdarzeniu, które miało miejsce w dniu 24 listopada 2018 roku – znalezienie przez pracowników naszej sieci paczek w kartonach z dostarczonymi bananami – została natychmiast powiadomiona Policja. Spółka współpracuje z Policją w pełnym zakresie w ramach prowadzonego w tej sprawie postępowania. Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej informacji. Podkreślenia wymaga, że Spółka nie jest bezpośrednim importerem tych bananów z zagranicy”.

Przypomnijmy, że dwa lata temu, przed Bożym Narodzeniem, policjanci zabezpieczyli w magazynie sieci Lidl w Zgierzu ponad 386 kg kokainy. Narkotyki z tego transportu były ukryte w wśród kolumbijskich bananów. Owoce miały trafić ze zgierskiego magazynu Lidla do dyskontów tej ogólnopolskiej sieci.

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tadzio
Tadzio 26.11.2018, 19:12
to się koledzy Pablo Escobara wkur....
Joanna
Joanna 26.11.2018, 11:23
Tragedia.......:(((((((((((((((((((
Edek
Edek 26.11.2018, 10:08
czy w Malborku można kupić? poproszę tonę