Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zderzenie auta osobowego z jeleniem, pożary oraz kolizja trzech samochodów. - raport tygodniowy sztumskich służb mundurowych.

Zderzenie auta osobowego z jeleniem, pożary oraz kolizja trzech samochodów. - raport tygodniowy sztumskich służb mundurowych. fot. redakcja
O zderzeniu auta osobowego z jeleniem oraz innych zgłoszeniach, do których została wezwana KP PSP Sztum przeczytają Państwo w raporcie tygodniowym.
Dnia 19-11-2018  o godzinie 22:46 w miejscowości Nowiny. Sztumscy strażacy zostali wezwani do zadymienia na klatce schodowej w budynku wielorodzinnym. Paliły się śmieci pod schodami ugaszone przez mieszkańców przed przybyciem straży. 
 
Dnia 21-11-2018  o godzinie 18:28 w miejscowości Morany. Straż pożarna dostała zgłoszenie do palącej się sadzy w przewodzie kominowym budynku wielorodzinnego. Budynek dwukondygnacyjny, w budynku znajdowało się  9 mieszkań i 30 mieszkańców. Budynek murowany-cegła, dach płaski, kryty styropapą. W budynku panowało zadymienie. Właściciel przed przybyciem strażaków wygasił w piecu.
 
Dnia 22-11-2018 o godzinie 13:00 w miejscowości Stary Dzierzgoń. Na DW 515 za miejscowością Stary Dzierzgoń, w kierunku miejscowości Susz samochód osobowy Opel Vivaro uderzył w jelenia. Samochód znajdował się częściowo na poboczu. Jedna osoba poszkodowana, przytomna , poza pojazdem z raną głowy. Zwierzę leżało na poboczu.
 
Tego samego dnia 22-11-2018  o godzinie 14:38 w miejscowości Koniecwałd. 3 samochody biorące udział w kolizji stały na jednym pasie ruchu. Wszystkie osoby poza pojazdami, bez obrażeń. Z jednego z pojazdów wyciekała substancja ropopochodna.
 
Dnia 24-11-2018  o godzinie 22:52 w miejscowości Dąbrówka Malborska 55. Paliły się sadze w przewodzie kominowym. Budynek jednorodzinny, 3 kondygnacyjny. Przed przybyciem sztumskich strażaków właściciel wygasił w piecu, zamknął szyber i otworzył okna w całym budynku. Wyczystki komina znajdowały się na poddaszu i parterze - przy piecu.
 
 
 
 
 
 
 
Info: KP PSP Sztum
 
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.