Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bez uprawnień i na "podwójnym gazie" spowodował kolizje. 39-latek z Malborka z zarzutami.

Bez uprawnień i na fot. Pomorska Policja
Dzisiaj zarzuty usłyszy 39-letni mieszkaniec Malborka, który wczoraj wieczorem w centrum miasta będąc nietrzeźwy i nie mając uprawnień, kierował samochodem i spowodował kolizję. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawiania wolności i utrata uprawnień. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe, których się dopuścił.

Wczoraj po godzinie 19.00 dyżurny malborskiej policji odebrał telefon z informacją, że na jednym ze skrzyżowań w centrum miasta doszło do kolizji, której sprawca prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem nie zatrzymał się na czerwonym świetle i uderzył w tył pojazdu kia stojącego na skrzyżowaniu, a po otwarciu samochodu z wnętrza wypadła butelka z piwem, a kierowca nie mógł wyjść z samochodu. 

Mundurowi zatrzymali 39-letniego sprawcę tego zdarzenia. Podczas rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu, w związku z czym poddali go badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo po sprawdzeniu mężczyzny w systemach policyjnych okazało się, że nie posiada prawo jazdy. 

Pijanego kierowcę policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnej celi, a samochód odholowali na a parking strzeżony. Kierowca po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy dziś zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat. Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: Pomorska Policja

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Qwer
Qwer 27.11.2018, 13:26
No i prosze nawet turbokierowca z malborka spowodowal kolizje a zawsze sie zarzuca kierowcom ze sztumu ze nie potrafia jezdzic
Maniek śofer
Maniek śofer 27.11.2018, 08:51
...będąc nietrzeźwy i nie mając uprawnień...grozi mu do 2 lat pozbawiania wolności i utrata uprawnień...
cymański
cymański 26.11.2018, 15:33

…………………………KATECHIZM PRAWDZIWEGO PISOWCA…………………..

Oto podstawowe zasady:
1/ Kłam.
Kłam bezczelnie, każdego dnia, patrząc przy tym rozmówcy prosto w oczy - rozmówca może nie mieć pod ręką dowodów na Twoje kłamstwo, może mieć skrupuły przed powiedzeniem przykrej opinii o Tobie, może być zaskoczony Twoją bezczelnością.
2/ Zmieniaj temat rozmowy.
Gdy pytają Cię o ordynarne odzywki grubej posłanki z Ostrołęki, albo o konfabulacje Morawieckiego, albo o wyniki pracy tzw. Podkomisji (gdzie kosi kaskę Świroni i jego kumple), natychmiast zacznij opowiadać o zdradzie Tuska i o zaprzaństwie Schetyny.
Nigdy nie mów na temat, zmuszaj rozmówcę do skupienia się na Twoich urojeniach i chorych wizjach.
3/ Mów bardzo źle o swoich politycznych konkurentach.
Pamiętaj, aby każdego dnia wypowiedzieć się obrzydliwie o swoich wrogach politycznych: o gorszym sorcie, o sędziach notorycznie kradnących czekoladę w sklepie, o zdradzieckim Tusku, o biurokratach z Brukseli, którzy chcą narzucić swoją wolę naszej kochanej Ojczyźnie, o obcokrajowcach roznoszących choroby zakaźne.
Ani jednego dobrego słowa.
Masz ich odczłowieczyć, masz sprawić, by zasługiwali na niesławę i powszechną pogardę.
4/ Odwracaj kota ogonem.
Gdy właśnie przegrałeś proces, mów, że to kolosalna porażka Twoich przeciwników. Gdy udowodnili Ci kłamstwo, twierdź, że białe jest czarne. Gdy biłeś żonę albo kierowałeś autem napity, mów, że masz sobowtóra albo że policja działa na zlecenie wrogów "dobrej zmiany".
Prawdziwy Pisowiec nigdy się nie cofa, nie ma żadnych skrupułów, nie istnieje dla niego żadna bariera etyczna, której nie można przekroczyć w obronie swojej sekty. I oczywiście - bezwarunkowo słucha partyjnego kierownictwa"

Ojciec Chrzestny Mafii „KACZORNOSTRA”
Żoliborz