Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Próbował zapłacić za zakupy skradzioną kartą. 35-latek zatrzymany za kradzież z włamaniem.

Próbował zapłacić za zakupy skradzioną kartą. 35-latek zatrzymany za kradzież z włamaniem. fot. KPP Tczew
Kryminalni z Tczewa zatrzymali 35-latka, którego podejrzewali o dwa przestępstwa dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że sprawca przy pomocy skradzionej karty płatniczej próbował płacić zbliżeniowo za zakupy.

Prokurator przedstawił zatrzymanemu mężczyźnie dwa zarzuty dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem. Na początku listopada br. policjanci zostali poinformowani przez mieszkankę Tczewa o kradzieży karty bankomatowej. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Zajmujący się tą sprawą kryminalni ustalili, że sprawca 12 listopada br. posługując się skradzioną kartą bankomatową, próbował dwukrotnie zapłacić za zakupy w jednym ze sklepów na terenie miasta.

Funkcjonariusze ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 35-letni mieszkaniec Tczewa. Wczoraj kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić mężczyźnie dwa zarzuty dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem, które zatrzymany usłyszał w tczewskiej prokuraturze. Teraz o dalszym losie 35-latka zadecyduje sąd.

Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
sasin
sasin 30.11.2018, 08:39

…………………………KATECHIZM PRAWDZIWEGO PISOWCA…………………..

Oto podstawowe zasady:
1/ Kłam.
Kłam bezczelnie, każdego dnia, patrząc przy tym rozmówcy prosto w oczy - rozmówca może nie mieć pod ręką dowodów na Twoje kłamstwo, może mieć skrupuły przed powiedzeniem przykrej opinii o Tobie, może być zaskoczony Twoją bezczelnością.
2/ Zmieniaj temat rozmowy.
Gdy pytają Cię o ordynarne odzywki grubej posłanki z Ostrołęki, albo o konfabulacje Morawieckiego, albo o wyniki pracy tzw. Podkomisji (gdzie kosi kaskę Świroni i jego kumple), natychmiast zacznij opowiadać o zdradzie Tuska i o zaprzaństwie Schetyny.
Nigdy nie mów na temat, zmuszaj rozmówcę do skupienia się na Twoich urojeniach i chorych wizjach.
3/ Mów bardzo źle o swoich politycznych konkurentach.
Pamiętaj, aby każdego dnia wypowiedzieć się obrzydliwie o swoich wrogach politycznych: o gorszym sorcie, o sędziach notorycznie kradnących czekoladę w sklepie, o zdradzieckim Tusku, o biurokratach z Brukseli, którzy chcą narzucić swoją wolę naszej kochanej Ojczyźnie, o obcokrajowcach roznoszących choroby zakaźne.
Ani jednego dobrego słowa.
Masz ich odczłowieczyć, masz sprawić, by zasługiwali na niesławę i powszechną pogardę.
4/ Odwracaj kota ogonem.
Gdy właśnie przegrałeś proces, mów, że to kolosalna porażka Twoich przeciwników. Gdy udowodnili Ci kłamstwo, twierdź, że białe jest czarne. Gdy biłeś żonę albo kierowałeś autem napity, mów, że masz sobowtóra albo że policja działa na zlecenie wrogów "dobrej zmiany".
Prawdziwy Pisowiec nigdy się nie cofa, nie ma żadnych skrupułów, nie istnieje dla niego żadna bariera etyczna, której nie można przekroczyć w obronie swojej sekty. I oczywiście - bezwarunkowo słucha partyjnego kierownictwa"

Ojciec Chrzestny Mafii „KACZORNOSTRA”
Żoliborz