Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Groził bronią funkcjonariuszowi KAS. W lokalu znaleziono 5 automatów do gier

  • Wydanie nr 228/2020
  • 4 grudnia 2018, 17:25
  • Ryszard Chudy Oficer Prasowy Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dział Graniczny
  • Na sygnale
  • 4 komentarze
Groził bronią funkcjonariuszowi KAS. W lokalu znaleziono 5 automatów do gier fot. Ryszard Chudy Oficer Prasowy Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dział Graniczny
Gdy funkcjonariusz Urzędu Celno-Skarbowego wszedł do lokalu z automatami hazardowymi „opiekun salonu” wyciągnął broń.

Miała to być rutynowa kontrola, stało się jednak inaczej. Wczoraj, 3 grudnia, w Elblągu, funkcjonariusze KAS przeprowadzali działania antyhazardowe. Z naszych informacji wynikało bowiem, że w usytuowanym w centrum miasta lokalu jest co najmniej kilka nielegalnych automatów do gier. Jako, że wejście do takich miejsc nie jest łatwe (monitoring, selekcja wchodzących, elektrorygle w drzwiach) najpierw do środka przedostał się jeden celnik. Gdy zorientował się, że ma do czynienia z nielegalnym hazardem, wyciągnął legitymację służbową i poinformował o rozpoczęciu kontroli. Wtedy niespodziewanie szef obsługi lokalu, spod kontuaru, wyciągnął przedmiot absolutnie przypominający pistolet i w wulgarnych skowach kazał się funkcjonariuszowi wynosić. Ten zadziałał błyskawicznie i profesjonalnie. Najpierw wytrącił pistolet z ręki napastnika a następnie go obezwładnił. W tym czasie do lokalu wszedł kolejny celnik. Sytuację opanowano a dodatkowo wezwano policję, która przejęła dalsze postępowanie wobec napastnika.

Pistolet, jak się okazało, był bronią pneumatyczną na metalowe kulki, którymi można człowieka zranić. Ponadto do złudzenia przypominał broń ostrą. 

W lokalu znaleziono 5 automatów do gier, które zostały zatrzymane.

Ryszard Chudy Oficer Prasowy Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dział Graniczny
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gracz
Gracz 17.02.2019, 16:51
W Osztynie Grunwadzka 18 to nie hazard
luigii
luigii 10.12.2018, 09:50
Fantazja poniosła nie ma co. I weź idz pograj a tu z gazówki można dostać... Jak juz grać to tylko w te maszyny od totka tak jak Łomży mają
Matka
Matka 05.12.2018, 10:13
Mnie interesuje komu szkodzą te automaty do gier!jaka szkodę przynoszą skarbowi państwa.Mysle ze kto chce grać bedzie stawiał takie w mieszkaniu albo grał w i tercecie.Czy nie byłoby efektywniej zająć sie przestępcami gospodarczymi i przekrętami większej marki?Hazardu uczą sie juz małe dzieci w czasie gier przy stole rodzinnym i ta sa gry dla dzieci.
Bolek op spycha
Bolek op spycha 04.12.2018, 21:02
.....................................posłuchajcie - Rosjanie w ciągu 2 miesięcy wyjaśnili i usunęli przyczynę awarii rakiety nośnej a Polacy już 2 lata wyjaśniają przyczyny kolizji Pani Beci ! Jest rożnica ? Uczyć się od Panów Rosjan nieuki z PIS a nie ich obrażać !