Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

E.Leclerc ze świąteczną ofertą marki własnej

  • Wydanie nr 269/2020
  • 11 grudnia 2018, 13:14
  • E.Leclerc ze świąteczną ofertą marki własnej
  • Wiadomości
  • 3 komentarze
E.Leclerc ruszył ze świąteczną akcją promocyjną Wiodącej Marki. W ramach katalogu obowiązującego od 11 do 24 grudnia zaprezentowano kilkadziesiąt produktów marki własnej dedykowanych Świętom Bożego Narodzenia.

Jednym z głównych elementów oferty są produkty wykorzystywane do przygotowywania świątecznych wypieków. Wśród nich znalazły się miody: wielokwiatowy, akacjowy czy gryczany, a także powidła i konfitury. Z myślą o przepisach na bożonarodzeniowy keks, promocyjnymi cenami objęto suszone owoce i orzechy Wiodącej Marki. Klienci E.Leclerc mają również okazję do kupienia gotowych słodyczy, takich jak ciastka i różnego rodzaju czekolady. Uzupełnieniem propozycji deserowej jest wybór kaw oraz herbat.

W katalogu Wiodącej Marki zaprezentowano szereg produktów potrzebnych do przygotowania świątecznych obiadów oraz dodatków do dań. Są to m.in. ryże, kasze oraz makarony. Nie zabrakło także gotowych przetworów, takich jak marynowane pieczarki czy ogórki konserwowe. Na półkach pojawiły się także często goszczące na świątecznych stołach musztarda i chrzan w promocyjnych cenach. 

Boże Narodzenie to także mięsa, dlatego w katalogu szczególnie wyeksponowano tegoroczną nowość – produkty oznaczone logo Naszych Specjałów Premium. Są to wyroby pozbawione substancji konserwujących, sztucznych dodatków i ulepszaczy. Wśród produktów mięsnych z Naszych Specjałów Premium w gazetce znalazły się kiełbasianka, smalec czy pasztet tradycyjny.

Katalog Wiodącej Marki to nie tylko promocje, ale także świąteczne przepisy z wykorzystaniem produktów Wiodącej Marki. W gazetce zaprezentowano m.in. sposób przygotowania miodowca, orzechowej szarlotki z żurawiną oraz pieczonej piersi z indyka w glazurze miodowo-musztardowej. 

Adresy sklepów:

E.Leclerc Malbork 82-200 Malbork ul. Sikorskiego 2 Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 21:00 Sobota: 8:00-21:00 Niedziela handlowa: 10:00-19:00

E.Leclerc Elbląg 82-300 Elbląg ul. Żeromskiego 2 Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 21:00 Sobota: 8:00-21:00 Niedziela handlowa: 10:00-19:00

E.Leclerc ze świąteczną ofertą marki własnej
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości