Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar poddasza w Polaszkach oraz auto w rzece Dzierzgoń - tygodniowy raport sztumskich służb mundurowych.

Pożar poddasza w Polaszkach oraz auto w rzece Dzierzgoń - tygodniowy raport sztumskich służb mundurowych. fot. redakcja
O pożarach w Sztumie oraz Polaszkach i innych zdarzeniach, do których została wezwana sztumska straż pożarna przeczytają Państwo w raporcie tygodniowym.
Dnia 03-12-2018 o godzinie 15:02 w miejscowości Sztum, ul. Nowowiejskiego. Paliły się sadze w przewodzie kominowym, budynek typu bliźniak dwukondygnacyjny.
 
Dnia 04-12-2018 o godzinie 09:03 w miejscowości Morany. Samochód osobowy przebił metalową barierkę mostu i wpadł do rzeki Dzierzgoń. Samochód stał na kołach, był zanurzony w wodzie do wysokości zderzaka. Na miejscu obecny był również patrol Policji. Nie było osób poszkodowanych, brak uczestników zdarzenia, auto było porzucone. 
 
Dnia 06-12-2018 o godzinie 20:50 w miejscowości Polaszki palił się budynek wielorodzinny, parterowy z poddaszem nieużytkowym murowany o wymiarach 20m x 8m, 6m wysokości o dachu konstrukcji drewnianej, kopertowym krytym eternitem do budynku dostawiona jest dobudówka murowana z dachem płaskim krytym eternitem. Stropy drewniane. Pożarem objęte było poddasze części głównej budynku, płomienie wychodziły ponad poszycie dachowe. Wszyscy mieszkańcy (11 osób w tym 1 dziecko) opuścili budynek przed przybyciem JOP.
Info: KP PSP Sztum
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.