Wydanie nr 21/2021, Czwartek 21.01.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Agnieszka, Patrokles, Epifani, Jarosław, Jarosława, Krystiana, Józefa, Awit, Awita
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ponad kilogram narkotyków i pieniądze. Nowodworska policja zatrzymała 32-latka.

Ponad kilogram narkotyków i pieniądze. Nowodworska policja zatrzymała 32-latka. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Do nowodworskich kryminalnych dotarła informacja o mężczyźnie, który może posiadać znaczną ilość środków odurzających. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Wykonane czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 32-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. W trakcie wykonywania czynności kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków oraz znaczną ilość gotówki.

W poniedziałek (04.02.2019 r.) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, prowadząc działania zmierzające do ograniczenia przestępczości narkotykowej, zatrzymali mieszkańca powiatu nowodworskiego. Podejrzanego o tego typu przestępstwa. 

Do zatrzymania doszło tuż po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może w zajmowanym przez siebie pomieszczeniu posiadać środki odurzające. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się. W mieszkaniu 32-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram środków odurzających. Po przebadaniu testerem okazało się, że była to amfetamina oraz marihuana. W trakcie przeszukania zabezpieczyli również kilkanaście sztuk tabletek MDMA oraz znaczną ilość gotówki. 32-latek został zatrzymany, a już w środę sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, czyn ten zagrożony jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ziutek
Ziutek 09.02.2019, 19:33
.........................rower mi się qurwa zepsuł a wy tu o jakiś narkotykach.
Smoła
Smoła 08.02.2019, 22:09
Kurwa ten nowodworski układ ahh szkoda bajta skoro coś trwa tak długo całe miasto o tym wiem to kurwa co komendant nie wie zrobić tam porzadek
jojo
jojo 08.02.2019, 21:58
no to ładnie bajta załatwili kurwą jak można 12 lat falkon biega bez przypału bo leci układ a teraz obsrani i już palenia nie ma na ndg normalnie kurwą brać ich na wózek CBA powinno wjechać na komendę w ndg i to każdy wie po kogo i skończyć ten układ nie bierzesz od falka to dziedzisz siedzieć jebać ten policyjny układ może coś się w końcu zmieni
Anonim
Anonim 08.02.2019, 16:36
Najpierw krolik teraz bajt wyciagnijcie nawierz te uklady falkunio i spolka
Typowy Społeczniak
Typowy Społeczniak 08.02.2019, 14:55
Bardzo dobrze kolega napisał. Właśnie tak myślę, że trzeba będzie chyba poinformować odpowiednie służby, jakie to układziki ma Nowodworska kryminalna z pewnym diluchem. Zamknąć te psy do budy.