Wydanie nr 275/2020, Czwartek 1.10.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ponad kilogram narkotyków i pieniądze. Nowodworska policja zatrzymała 32-latka.

Ponad kilogram narkotyków i pieniądze. Nowodworska policja zatrzymała 32-latka. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Do nowodworskich kryminalnych dotarła informacja o mężczyźnie, który może posiadać znaczną ilość środków odurzających. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Wykonane czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 32-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. W trakcie wykonywania czynności kryminalni zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków oraz znaczną ilość gotówki.

W poniedziałek (04.02.2019 r.) funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, prowadząc działania zmierzające do ograniczenia przestępczości narkotykowej, zatrzymali mieszkańca powiatu nowodworskiego. Podejrzanego o tego typu przestępstwa. 

Do zatrzymania doszło tuż po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może w zajmowanym przez siebie pomieszczeniu posiadać środki odurzające. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się. W mieszkaniu 32-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram środków odurzających. Po przebadaniu testerem okazało się, że była to amfetamina oraz marihuana. W trakcie przeszukania zabezpieczyli również kilkanaście sztuk tabletek MDMA oraz znaczną ilość gotówki. 32-latek został zatrzymany, a już w środę sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, czyn ten zagrożony jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Po za układem xd
Po za układem xd 08.02.2019, 14:30
Żałosne jak ma ktoś inny jaranie niż Falkinio to odrazu wpada hmmm ciekawe kurwa czemu ktoś ma monopol narkotykowy xd niech WB się znajmie tymi kurwami i wszystkich zamknąć cała kryminalna i tych debili pozdro