Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chcieli udzielić pomocy, a zostali znieważeni i zaatakowani. 47-latek aresztowany.

Chcieli udzielić pomocy, a zostali znieważeni i zaatakowani. 47-latek aresztowany. fot. Kanał Youtube Komenda Miejska Policji w Gdańsku
Za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariuszy publicznych odpowie 47-latek. Mężczyzna ubliżał i zaatakował ratowników medycznych, którzy chcieli udzielić mu pomocy. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali agresywnego i pijanego mężczyznę, który wczoraj usłyszał zarzuty.

W niedzielę wieczorem policjanci z Nowego Portu otrzymali zgłoszenie o tym, że załoga karetki pogotowia potrzebuje pomocy przy agresywnym i nietrzeźwym mężczyźnie. Funkcjonariusze, którzy pojechali we wskazane miejsce ustalili, że pogotowie wezwane zostało do mężczyzny, który źle się poczuł. Podczas udzielania mu pomocy mężczyzna zaczął wyzywać ratowników, ubliżać im, jednego z nich miał chwycić za szyję, drugiego uderzyć.
Ratownicy w związku z agresywnym zachowaniem pacjenta poprosili o pomoc policjantów. Funkcjonariusze, w wyniku przeprowadzonej interwencji zatrzymali 47-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Po wytrzeźwieniu 47-latek usłyszał zarzuty dotyczące znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej ratowników medycznych podczas wykonywania przez nich obowiązków służbowych. Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Info/ foto i video : Kanał Youtube Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.