Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czołowe zderzenie na 500-lecia

Czołowe zderzenie na 500-lecia fot. PSP Malbork
Na drodze krajowej nr 55 - ul. 500-lecia (skrzyżowanie z Armii Krajowej i Rodziewiczówny) 28 lutego o godz.17:43 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Droga była zablokowana w obu kierunkach.

Na skrzyżowaniu ulic 500-lecia oraz Rodziewiczówny w Malborku kierujący Oplem 63-letni mężczyzna chciał skręcić w lewo w ulice Rodziewiczówny. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej z naprzeciwka 28-letniej kobiecie kierującej autem marki Peugeot w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia. 

Samochody znajdowały się na pasie drogi całkowicie blokując ruch. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Zablokowano ruch w obu kierunkach. 28-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Zdjęcia otrzymaliśmy od widza TvMalbork.pl i PSP Malbork

Info: KPP Malbork/ KP PSP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
PIS
PIS 01.03.2019, 14:29
Spokojnie - aktywiści PIS mogą ježdzić jak chcą.