Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar w Gronajnach. Spaleniu uległa kotłownia oraz piec.

Pożar w Gronajnach. Spaleniu uległa kotłownia oraz piec. fot. redakcja
Dnia 18.03.2019 roku o godzinie 15:25 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o palącym się piecu na słomę, chlewnia znajdowała się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Na miejsce zadysponowano 4 zastępy: 2 JRG i 2 OSP. Jeden z zastępów OSP uległ awarii podczas dojazdu na miejsce zdarzenia. Po dojeździe JOP zabezpieczono miejsce zdarzenia, przystąpiono do gaszenia wnętrza kotłowni. Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy właścicielce obiektu, która w wyniku próby gaszenia pieca doznała poparzeń, przekazano poszkodowana zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowano kobietę do Szpitala w Sztumie. Opanowanie pożaru nastąpiło o 16:06.

Zniszczeniu w wyniku pożaru uległ piec na słomę oraz pomieszczenie kotłowni.  Strażacy nie dopuścili do rozwoju pożaru i uratowali pobliską chlewnię.

Info: KP PSP Sztum

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.