Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nietrzeźwy mężczyzna groził żonie śmiercią. 46-latek zatrzymany.

Nietrzeźwy mężczyzna groził żonie śmiercią. 46-latek zatrzymany. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 46-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia. Mieszkaniec powiatu tczewskiego najpierw zniszczył drzwi w jednym z budynków, a następnie podczas wszczętej awantury domowej groził śmiercią żonie. Zatrzymana osoba trafiła do policyjnego aresztu. Decyzją sądu zatrzymany mężczyzna po przedstawieniu zarzutów przez śledczych trafił na trzy miesiące do aresztu za wcześniejsze przestępstwo znęcania się nad żoną.
28 marca br. po godzinie 18.00 oficer dyżurny z tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z domów awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna. W to miejsce natychmiast skierował policjantów z wydziału prewencji. Interweniujący mundurowi ustalili, że 46-letni mężczyzna najpierw zniszczył drzwi w jednym z budynków, a następnie podczas kłótni z żoną zaczął jej grozić śmiercią. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Przed osadzeniem przebadano go na zawartość alkoholu, które wykazało, że 46-latek miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego został przesłuchany przez śledczych i na tę chwilę usłyszał zarzut dotyczący gróźb karalnych. W związku z wcześniejszym przestępstwem znęcania się nad żoną decyzją sądu po przesłuchaniu trafił do aresztu na okres 3 miesięcy pozbawienia wolności. Za przestępstwo gróźb karalnych grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Info i foto: KPP Tczew
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.