Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zderzenie toyoty z drzewem. 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Zderzenie toyoty z drzewem. 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. fot. KPP Tczew
Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Gorzędziej. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem toyota zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

30 marca br. po godzinie 8.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Gorzędziej. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło, gdy 27-letni kierowca toyoty jadąc w kierunku miejscowości Bałdowo zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na własne bezpieczeństwo.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
dbajmy o język
dbajmy o język 02.04.2019, 14:06
Błagam nie przepisujcie tekstów policyjnych bezrefleksyjnie. Policjantów uczą bić pałką, łapać pijanych rowerzystów, ale nikt nie uczy ich pisać. Zderzenie w języku polskim to uderzenie dwóch poruszających się obiektów. Tłumaczyć dalej chyba nie trzeba. 'Poniósł śmierć' wg. słownika języka polskiego ponieść to zostać czymś obarczonym. Ta konstrukcja, jakże uwielbiana przez policję, jest błędem językowym. Czy nie łatwiej było napisać, że po prostu zmarł?