Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pomorze: W środę policja będzie kontrolować trzeźwość kierowców

Pomorze: W środę policja będzie kontrolować trzeźwość kierowców fot. pixabay.com
17 kwietnia pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Trzeźwość”. Od wczesnych godzin rannych na drogach naszego województwa spotkamy mundurowych, kontrolujących trzeźwość kierujących. Celem działań jest zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych, powodowanych przez kierowców, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych środków działających podobnie.

Od wczesnych godzin rannych, 17 kwietnia, na drogach naszego województwa, spotkamy mundurowych kontrolujących trzeźwość kierowców. Pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Trzeźwość”. Ich celem jest zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych, powodowanych przez kierowców, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych środków działających podobnie. Każdy zatrzymany do kontroli kierujący zostanie poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W przypadku wyniku pozytywnego funkcjonariusz zatrzyma prawo jazdy, pojazd zostanie usunięty z drogi na koszt właściciela, sprawa natomiast trafi do sądu. Mundurowi sprawdzą także, czy kierowca i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa. 

Info: KWP Gdańsk

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
AA
AA 16.04.2019, 20:41
popieram