Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego aresztowany za przemyt narkotyków.

22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego aresztowany za przemyt narkotyków. fot. KPP Tczew
Dzięki wspólnym działaniom policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie został zatrzymany 22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego, który przewoził w samochodzie narkotyki. Podczas przeszukania samochodu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli prawie 1500 tabletek ecstasy, amfetaminę, marihuanę oraz kokainę. Wczoraj zatrzymany 22-latek w prokuraturze usłyszał zarzut dotyczący przemytu znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Wspólne działania policjantów z wydziału narkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziły do zatrzymania 22-letniego mieszkańca powiatu malborskiego, który przewoził z Holandii w samochodzie narkotyki. Funkcjonariusze z wydziału narkotykowego mieli ustalenia, z których wynikało, że w przez powiat tczewski będzie przejeżdżał samochód osobowy, w którym znajdują się znaczne ilości narkotyków. 14 kwietnia br. o po godzinie 19.00 mundurowi na bramkach zjazdowych autostrady w miejscowości Swarożyn zauważyli i zatrzymali do kontroli podejrzewany samochód, którym jechał 22-letni mężczyzna. Podczas przeszukania renault funkcjonariusze potwierdzili swoje ustalenia i znaleźli zakazane środki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1500 tabletek ecstasy, ponad 200 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów marihuany oraz 5 gramów kokainy.

Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze z tczewskiej komendy w wyniku przeprowadzonych czynności zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego 22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego został przesłuchany w tczewskiej prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut przemytu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Dzisiaj sąd zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu mężczyzny. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Info i foto: KPP Tczew

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
paxi fixi
paxi fixi 17.04.2019, 16:42
ile lat grozi ? za dwa razy za to samo ?
Xx
Xx 27.05.2019, 09:51 (odpowiedź do paxi fixi)
Nie interesuje się frajerze.