Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Podpalenie w Krynicy Morskiej? Służby wyjaśniają przyczyny pożaru baru letniego.

Łącznie 22 strażaków brało udział w akcji gaśniczej w Krynicy Morskiej. Pożar baru wymagał szybkich działań, gdyż w pomieszczeniach znajdowały się butle gazowe oraz piec konwekcyjny.

Do zdarzenia doszło 8 maja o godzinie 19:25. Nagranie które otrzymaliśmy od świadków zdarzenia pokazuje ogromną siłę ognia. Płomienie bardzo szybko zajęły pawilon i ogródki piwne. W pobliżu sezonowego baru znajduje się również hotel, dlatego przy akcji gaśniczej ważna była każda minuta.

- W dniu 8.05.2019 w Krynicy Morskiej doszło do pożaru pawilonu usługowo-handlowego wraz z przynależącym do niego ogródkiem. Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się budynek co pozwoliło na ugaszenie pożaru. Chłodzeniu butli gazowych oraz pieca konwekcyjnego do momentu zredukowania temperatury poniżej 20 stopni. W działaniach udział brały: 1 zastęp z JRG Nowy Dwór Gdański w sile 4 ratowników oraz 3 zastępy z OSP Krynica Morska w sile 18 ratowników – czytamy w informacji od KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim.


Czy pożar był wynikiem podpalenia, czy może awarii? Na to pytanie śledczy będą mogli odpowiedzieć po zakończonym śledztwie. Do tej pory nie udało nam się otrzymać szczegółowych informacji dotyczących działań policji w tej sprawie. Po uzyskaniu komunikatu przekażemy państwu dalsze ustalenia.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Anna
Anna 10.05.2019, 06:34
Żadna konkurencja. Na własne oczy widziałam, jak chodziła tam duża budowlana nagrzewnica. Nawet z mężem stwierdziliśmy, że są niepowazni, bo to grozi pożarem.
Turysta
Turysta 09.05.2019, 18:54
..............................kolejny raz obserwowałem zachowanie Obatela Czarneckiego ostatnio na Trybunie Honorowej 1 Maja. To jest wyjątkowy ham w dziurawych skarpetach ! Nie przestrzega żadnych zasad. Przepycha się, depcze ludziom po butach, staje na palcach co by był bardziej widoczny na kamerach i w końcu udaje mu się stanąć za Panem Prezydentem Dudą. Dziwie się, ze jeszcze nikt nie walnął go w łeb za takie zachowanie !
Ferdo
Ferdo 09.05.2019, 20:21 (odpowiedź do Turysta)
Wyjmij rękę z nocnika, wytrzyj sline z ust walnij baranka o ścianę dla oprzytnienia i znajdź forum dla siebie bo tu o polityce nic nie ma.
pytajnik
pytajnik 09.05.2019, 15:08
konkurencja ?
Ferdo
Ferdo 09.05.2019, 20:19 (odpowiedź do pytajnik)
Konkurencja nie śpi. Co roku przed sezonem jakiś bar się pali. Żadna nowość.