Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dołącz do Szlachetnej Paczki w Malborku!

Dołącz do Szlachetnej Paczki w Malborku! fot. Szlachetna Paczka
Istnieje wiele form pomagania innym ludziom. Niezależnie od tego, kto jaką formę wybierze, puenta często jest taka sama - o wiele więcej można zyskać i wynieść z dawania, aniżeli z odbierania. Jedną z inicjatyw, w której z pewnością warto wziąć udział, jest Szlachetna Paczka.

Większość osób kojarzy Szlachetną Paczkę, przynajmniej z nazwy. Co roku dzięki tej charytatywnej akcji tysiące rodzin w Polsce otrzymuje różnego rodzaju pomoc w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dlaczego zatem artykuł zamieszczamy już w czerwcu? Bo już teraz potrzeba mobilizacji osób, które są gotowe poświęcić swój czas i wysiłek dla innych. W poprzedniej edycji w Malborku działało dziewięciu wolontariuszy. Jesteśmy przekonani, że nasze miasto stać na wiele więcej, a im więcej wolontariuszy, tym większej liczbie rodzin jesteśmy w stanie pomóc. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądała poprzednia edycja Szlachetnej Paczki w Malborku, możecie obejrzeć ten MATERIAŁ.

 

Co należy zrobić, żeby dołączyć się do akcji? Wystarczy wejść na stronę akcji i zarejestrować się jako wolontariusz, wybierając także miasto, w którym mamy zamiar działać. Następnie z zainteresowaną osobą skontaktuje się lider rejonu, który w rozmowie wytłumaczy plan działania. Do finału zostało jeszcze sporo czasu, jednak jest to już odpowiedni moment, żeby zdecydować się na dołączenie do drużyny SuperW. Nie bój się, jeśli idea Ci się nie spodoba, nikt do niczego nie będzie Cię zmuszał. Moźemy jednak zapewnić, że warto dać szansę Szlachetnej Paczce i z bliska przekonać się, jak wiele dobrego można dzięki niej zdziałać. Poniżej znajdziecie jeszcze film z krótką wiadomością od liderki malborskiego rejonu, Patrycji Kreft.

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.