Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: 34-latek jechał autem pod wpływem narkotyków. Miał je też przy sobie.

Sztum: 34-latek jechał autem pod wpływem narkotyków. Miał je też przy sobie. fot. redakcja
W ręce sztumskich policjantów wpadł 34-latek, który kierował samochodem będąc pod wpływem narkotyków. Dodatkowo podczas sprawdzania wnętrza pojazdu, mundurowi zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę. Za popełnione przestępstwa grozi mu do kilku lat więzienia.

Policjanci Ruchu Drogowego w miniony weekend na terenie miasta zatrzymali do kontroli pojazd marki Polonez. Za kierownicą siedział 34-letni mieszkaniec powiatu. Podczas legitymowania mundurowi zauważyli, że mężczyzna dość dziwnie się zachowują. Wyraźnie unikał kontaktu wzrokowego z funkcjonariuszami. Wówczas policjanci postanowili sprawdzić powód jego zdenerwowania. Okazało się, że mieszkaniec powiatu kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających. Kiedy policjanci skontrolowali wnętrze auta, którym poruszał się 34-latek, znaleźli zwitek foliowy z zawartością białego proszku. Wstępne badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę, a następnie przewieźli do policyjnego aresztu. Wkrótce kierowca poloneza usłyszy zarzuty posiadania narkotyków i kierowania pod ich wpływem. Teraz odpowie przed Sądem. Grozi mu do kilku lat pozbawienia wolności.

Info: KPP Sztum

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.