Wydanie nr 151/2020, Sobota 30.05.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Feliks, Ferdynand, Jan, Andronik, Sulimir, Suligniewa, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tunel na ul. de Gaulle'a w Malborku zalany. AKTUALIZACJA

  • Wydanie nr 151/2020
  • 9 lipca 2019, 14:08
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 3 komentarze
Uważajcie na drodze 515 pod przejazdem kolejowym w Malborku. Z powodu intensywnego deszczu przestała działać pompa i zalany jest tunel na ul. de Gaulle'a.

AKTUALIZACJA: 10 lipca br. godz. 7.45

Na profilu facebookowym Józefa Sarnowskiego z Zarządu Województwa Pomorskiego czytamy, że „w tym roku skończy się problem zalanego tunelu pod torami na drodze nr 515 w Malborku.
Na chwilę obecną problem związany jest z brakiem zasilania, bez którego nie działają tam pompy. PKP niestety budując tunel oddało nam wadliwie wykonany obiekt bez zasilania awaryjnego. W tym roku samorząd województwa zamówi agregat. Właśnie przygotowane jest postępowanie przetargowe. Droga nr 515 stanowi ważną arterię i obecnie jest ona modernizowana na odcinku Malbork-Grzymały”.

 

Wkrótce będzie to naprawione - jak powiedział w rozmowie z nami jeden ze strażaków, czekają na przyjazd elektryka, który zajmie się uszkodzoną pompą. Bądźcie ostrożni.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Tomis
Tomis 09.07.2019, 19:41
W końcu Malbork doczekał się Aquaparku, tyle tylko że dla aut
Kemada
Kemada 09.07.2019, 17:31
Tunel – budowla transportowa w postaci długiego korytarza, podziemna lub podwodna, wykonana metodą odkrywkową lub drążenia, umiejscowiona pod przeszkodą. Tunele to najczęściej budowle geotechniczne mające swoje wyloty na powierzchni ziemi.
lol
lol 09.07.2019, 17:10
Ciekawe jak zachowa się policja w stosunku do aut ( na pokazane na filmie ) wyprzedzających na podwójnej linii pod wiaduktem.