Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Malborku powstanie nowy pawilon handlowo – usługowy.

  • Wydanie nr 194/2020
  • 10 lipca 2019, 10:54
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 17 komentarzy
W Malborku powstanie nowy pawilon handlowo – usługowy. fot. retailnet.pl
W przyszłym roku otwarty zostanie najnowszy obiekt handlowo – usługowy w Malborku, usytuowany w bliskim sąsiedztwie marketu Lidl. W parku handlowym o powierzchni 2,1 tys. mkw. wejście do każdego sklepu będzie osobne bezpośrednio z parkingu. Znajdą się tam sklepy sieciowe z branży sportowej, modowej, obuwniczej, drogeryjnej i RTV AGD. Do dyspozycji klientów ma być 70 miejsc parkingowych, które usytuowane będą przy obiekcie.

Zdaniem inwestora, spółki Galeria Malbork Sp. z o.o., głównym atutem nowego obiektu handlowego w Malborku będzie lokalizacja. Park handlowy będzie dobrze skomunikowany z centrum miasta oraz osiedlami mieszkaniowymi znajdującymi się w bezpośrednim sąsiedztwie. Będzie można do niego dojechać zarówno z ulicy Gen. de Gaulle’a, jak i ulicy Chodkiewicza.

Według tablicy informacyjnej umieszczonej na terenie budowy wynika, że planowany termin zakończenia robót budowlanych nastąpi w lutym 2020 r.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jack
Jack 11.07.2019, 20:02
Na powierzchni 2,1 tys. mkw. można by było postawić nie mały zakład produkcyjny itp. Tak do wiadomości władz miasta !!!!!!!!!! Każdy malborczyk żeby kupował musi mieć za co !!!!
A ŻEBY MIEĆ ZA CO, TO W MALBORKU JEST POTRZEBNY PRZEMYSŁ ZAKŁADY PRACY, które dadzą dochody i godną pensję. PODKREŚLĘ !!! MAMY DOŚĆ PSEUDO GALERII PASAŻY HANDLOWYCH ITP. W DOBIE BEZROBOCIA W NASZYM MIEŚCIE !!!!janek
janek 11.07.2019, 10:12
Ha, ha, ha. Kolejny projekt "pro"rozwojowy? Kolejny punkt handlowy??? Czy w Malborku brakuje punktów handlowych? W Malborku brakuje zakładów produkcyjnych, miejsc pracy. Największe bezrobocie w województwie, przekraczające 10% populacji która powinna być aktywna zawodowo, a tu kolejne punkty handlowe. Czy władz miasta nie stać na MYŚLENIE? Brakuje kina, innych miejsc rozrywki.
Ernest
Ernest 11.07.2019, 08:43
Na co nam pawilony? Mamy już około 20, brakuje nam dobrych zakładów i godnych zarobków. Znowu obce firmy będą wyprowadzać zyski za granicę, ciekawe ile płacą podatków do miasta? Nie dla marketów
Kierownik
Kierownik 11.07.2019, 07:22
Ludziska nie narzekajcie tylko szybko wynajmujcie powierzchnie handlowe bo zostało już tylko kilka ostatnich. Zapraszam.
Malborżanin
Malborżanin 11.07.2019, 07:12
W Malborku "grono" osób buduje kolejne sklepy. Jak żenująca jest tzw:"Galeria Malborska"-wiedza WSZYSCY.Poprzenoszone sklepy,które w poprzednich miejscach były chętnie odwiedzane,z sympatią,obecnie poupychane w tej niby "galerii".Zezwala się swoim znajomym na budowanie sklepów,ale nie ma w mieście,które liczy ok. 37tys mieszkańców:KINA,ROZRYWEK,czegokolwiek tak bardzo potrzebnego MŁODYM i Seniorom! Brak EMPATII,AROGANCJA,BUTA-STAGNACJA! Kolejna kadencyjka panów burmistrzów powiększy ich stan POSIADANIA,natomiast MY MIESZKAŃCY popadamy w coraz większą PATOLOGICZNĄ ZAPAŚC!