Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rosjanin próbował przekupić funkcjonariuszy Straży Granicznej

  • Wydanie nr 223/2020
  • 31 lipca 2019, 09:34
  • Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Rosjanin próbował przekupić funkcjonariuszy Straży Granicznej fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali Rosjanina, który próbował wręczyć 800 EURO łapówki, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

29 lipca w powiecie suwalskim, patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy marki Volkswagen. Autem podróżowali obywatele Rosji, narodowości azerskiej. Funkcjonariusze SG ujawnili w specjalnie skonstruowanej skrytce znajdującej się w zbiorniku paliwa 31 800 sztuk nielegalnych papierosów o wartości 22 tys. zł. W trakcie przeszukania, z pojazdu wysiadł 60-letni pasażer i próbował wręczyć funkcjonariuszom Straży Granicznej 800 EURO w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Funkcjonariusze pieniędzy nie przyjęli, a o próbie korupcji powiadomili swoich przełożonych. Pojazd został zatrzymany. 50-letni kierowca i o 10 lat starszy kolega odpowiedzą za przemyt papierosów. Natomiast Rosjanin, który próbował wręczyć korzyść majątkową, usłyszał zarzuty z art. 229 § 1 i 3  kodeksu karnego

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Celina
Celina 01.08.2019, 14:21
A ja znam gościa z PO który by nie przepuścił takiej okazji. On lubi również lubił latać z rodziną za friko rządowymi samolotami. Ot taki ma charakter doic, doić i jeszcze raz doić gdzie się da!
MŁODY POLAK
MŁODY POLAK 31.07.2019, 11:08
............................znam gościa z PIS który by nie przepuścił takiej okazji. On lubi też latać z rodziną za friko rządowymi samolotami. Ot taki ma charakter doic, doić i jeszcze raz doić gdzie się da !