Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nawet 10 lat grozi 19 – latce z Tczewa za kradzież.

  • Wydanie nr 225/2020
  • 5 sierpnia 2019, 09:12
  • Redakcja
  • Na sygnale
Nawet 10 lat grozi 19 – latce z Tczewa za kradzież. fot. KPP Tczew
Kryminalni z Tczewa zatrzymali 19-letnią kobietę, którą podejrzewali o przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że sprawca ukradł kartę płatniczą, a następnie płacił nią zbliżeniowo za zakupy. Zatrzymana kobieta usłyszała łącznie 10 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Teraz losem mieszkanki Tczewa zajmie się sąd.
W środę, 31 lipca br. tczewscy policjanci zostali poinformowani przez mieszkankę Tczewa o kradzieży karty bankomatowej. Według policyjnych ustaleń wynikało, że sprawca po kradzieży karty, płacił nią za zakupy i spowodował straty na kwotę 200 złotych. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że sprawca korzystał z kradzionej karty i próbował wypłacić pieniądze. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o popełnionych przestępstwach i zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia.
Zajmujący się tą sprawą kryminalni już kolejnego dnia ustalili, że sprawczynią kradzieży może być 19-letnia mieszkanka Tczewa. W związku z tymi ustaleniami funkcjonariusze zatrzymali podejrzewaną kobietę, którą doprowadzili do miejscowej komendy.
Śledczy przesłuchali zatrzymaną 19 - latkę, której przedstawili łącznie 10 zarzutów dotyczących kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zatrzymana kobieta przyznała się do przedstawionych zarzutów.
Teraz dalszym losem kobiety zajmie się sąd. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Informacja: Rzecznik Prasowy KPP Tczew

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.