Wydanie nr 270/2020, Sobota 26.09.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Za zabójstwo 26 – latka dwóm mężczyznom grozi dożywocie.

  • Wydanie nr 270/2020
  • 13 sierpnia 2019, 11:01
  • Redakcja
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Za zabójstwo 26 – latka dwóm mężczyznom grozi dożywocie. fot. pomorska.policja.gov.pl
Starogardzcy policjanci doprowadzili do swojej jednostki dwóch mężczyzn, którzy byli podejrzani o zabójstwo. Nad ich zatrzymaniem pracowali doświadczeni funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli materiał dowodowy oraz sprawdzili dziesiątki informacji w tej sprawie. Mieszkańcy Kociewia usłyszeli już zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani. Za zbrodnię kodeks karny przewiduje karę dożywotniego więzienia.

Przypomnijmy: do zabójstwa doszło w nocy z 7 na 8 sierpnia br. Dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Starogardu Gdańskiego znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Na miejsce natychmiast skierowano znajdujący się w pobliżu patrol, który potwierdził otrzymaną informację.

Do akcji natychmiast wkroczyli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Śledczy ustalili personalia denata, którym okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Do sprawy zaangażowani zostali najbardziej doświadczeni policjanci miejscowej jednostki oraz funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej. Wszystkie czynności były wykonywane w związku ze śledztwem prowadzonym przez prokuraturę.

Jedna z przyjętych wersji zdarzenia wskazywała na zabójstwo. Oględziny mieszkania, analiza zabezpieczonych śladów oraz przeprowadzone przez mundurowych czynności operacyjne przyczyniły się do wytypowania podejrzanych. Już po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci zatrzymali 19 i 33-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił sądowi na tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pobytu w więzieniu.

Informacja: pomorska.policja.gov.pl

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kaszub
Kaszub 13.08.2019, 13:11
............................Gdyby Prezes Kaczyński usunął z PIS tych wszystkich Cymańskich, Czarneckich, Czaputowiczów, Piotrowiczów, Bielanów, Jakich, Mularczyków, Wieczorków, Karczewskich, Sasinów, Ardanowskich, SBeków, faszystów, komunistów i złodziei no i Kempe z Szydło obowiązkowo - to by to całe dziadostwo rozleciało się już na drugi dzień !