Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zainstaluj AmberGO i przejeżdżaj przez bramki na autostradę bez kolejki.

  • Wydanie nr 273/2020
  • 31 pażdziernika 2019, 12:55
  • Redakcja
  • Wiadomości
Przed nami Święto Zmarłych i Zaduszki. To czas, kiedy odwiedzamy całymi rodzinami groby naszych bliskich. Wielu z nas w związku z tym uda się w dłuższą podróż do innego miasta, by choć na chwilę oddać się zadumie nad tymi, którzy odeszli i zapalić znicze na ich grobach.

Wielu z nas uda się w podróż samochodem. Warto przy tym pamiętać nie tylko o zachowaniu ostrożności i rozwagi na drogach, ale również o pewnych udogodnieniach.

Jednym z nich jest aplikacja Amber GO, dzięki której przez bramki autostrady A1 przejedziemy bez zbędnego oczekiwania w kolejce na bilet. AmberGO jest bowiem systemem automatycznego poboru opłat bez biletów i bez dokonywania płatności na bramkach.

Jak to działa?

Kamery zainstalowane na bramkach sczytują numery rejestracyjne pojazdów po wcześniejszej rejestracji pojazdu w aplikacji autopay, na wjeździe i na zjeździe system weryfikuje, czy dany numer rejestracyjny jest uprawniony do skorzystania z AmberGO. Jeśli wszystko jest OK, system automatycznie zapala zielone światło i podnosi szlaban. Na zjeździe pobiera odpowiednią kwotę z konta użytkownika.

Bramki bez czekania? Tylko z AmberGO.

Co zrobić, by podróż była płynna i bez czekania przy bramce na bilet? To bardzo proste. Wystarczy zainstalować aplikację autopay na swoim telefonie. Następnie założyć konto w tej aplikacji i wprowadzić wymagane dane swojego pojazdu oraz karty płatniczej. I możesz jechać bez pobierania biletu.

Aplikacja do pobrania jest w sklepac: Google Play i AppStore.

Jeśli jesteś już użytkownikiem aplikacji AmberOne, po prostu kliknij w przycisk AmberGO. System działa na wszystkich bramkach równolegle z tradycyjnym systemem płatności.

Poza tym na każdym placu znajdują się bramki, które mogą obsługiwać wyłącznie automatyczne transakcje AmberGO. Ich uruchomienie w trybie dedykowanym jest zależne od potrzeb w danym czasie.

Kierowcy z aktywnym kontem w aplikacji autopay mogą przejeżdżać przez bramkę bez zatrzymywania się.

Sprawdziliśmy. To działa!

W środę, 30 października br. przetestowaliśmy ten system. I rzeczywiście działa. Przejazd przez bramkę trwa niecałe 5 sekund. Obejrzyjcie nasz materiał wideo i sami przekonajcie się, że warto mieć tę aplikację.

źródło: http://a1.com.pl/ambergo/

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.