Wydanie nr 154/2020, Wtorek 2.06.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gołąb celebryta. Okiem naszej kamery.

Zastanawialiście się czasem, jak zachowują się zwierzęta, gdy nikt ich nie widzi? Zapewne zaraz zaczną się głosy, że od tego są w końcu programy przyrodnicze albo wizyta w ZOO. Jednak to zupełnie coś innego, gdy wchodząc na nasze kamery pogodowe widzimy, jak przed nami stroją się w piórka nasze „lokalne” gołębie. Co więcej, można odnieść wrażenie, że mają silne „parcie na szkło”. Prawdziwi celebryci!

I takiego celebrytę chcielibyśmy państwu przedstawić. Nasz bohater przysiadł się na dachu przed jedną z naszych kamer i zajął się codzienną toaletą. Momentami przysypiał albo rozmyślał o istnieniu, o świecie, otaczającej go rzeczywistości. Zresztą, sami się przekonajcie oglądając materiał wideo, czym nasz celebrytek był zajęty.

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Moje miasto żyje


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Była mieszkanka Malborka
Była mieszkanka Malborka 28.12.2019, 15:31
Ten gołąb jest uroczy
Były mieszkaniec Malborka
Były mieszkaniec Malborka 08.11.2019, 08:01
Oj tam odrazu Celebryta widać przecież że to gołąb policyjny. Rejestrował ruch na Al. Rodła