Wydanie nr 151/2020, Sobota 30.05.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Feliks, Ferdynand, Jan, Andronik, Sulimir, Suligniewa, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Skorzystaj z bezpłatnych badań w Starostwie Powiatowym w Sztumie.

Skorzystaj z bezpłatnych badań w Starostwie Powiatowym w Sztumie. fot. pixabay.com
Starostwo Powiatowe w Sztumie we współpracy z Wojewódzkim Zespołem Szkół Policealnych w Sztumie oraz Powiatową stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku zaprasza na bezpłatne badania pomiaru ciśnienia krwi, wskaźnika masy ciała oraz konsultacje dotyczące profilaktyki zakażeń HIV i zwalczania AIDS.

Podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z darmowych badań i uzyskać porady jak zmniejszyć poziom ryzykownych zachowań z uwzględnieniem odpowiedzialności za własne zdrowie i życie. Do akcji może przystąpić każdy mieszkaniec powiatu sztumskiego. Badania będą przeprowadzone 2.12.2019 r. w specjalnie wydzielonym stanowisku na parterze budynku w Starostwie Powiatowym w Sztumie w godzinach od 10 do 12.00. Równolegle z badaniami w sali konferencyjnej powiatu odbywać się będzie Powiatowa Olimpiada "HIV-AIDS-STOP" dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu sztumskiego.
Celem akcji jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki nadciśnienia tętniczego, otyłości, jak i zapewnienie odpowiedniego dostępu do informacji, edukacji i usług w zakresie profilaktyki HIV/AIDS.

Info: powiatsztumski.pl

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.