Wydanie nr 220/2020, Piątek 7.08.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieli przy sobie znaczną ilość narkotyków. Teraz grozi im 10 lat pozbawienia wolności.

  • Wydanie nr 220/2020
  • 10 grudnia 2019, 14:15
  • Redakcja
  • Na sygnale
Mieli przy sobie znaczną ilość narkotyków. Teraz grozi im 10 lat pozbawienia wolności. fot. KPP Tczew
Dzielnicowy z funkcjonariuszem z patrolówki z Komisariatu Policji w Gniewie na jednej z ulic w tym mieście zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Policjanci podczas przeszukania znaleźli ponad 100 gramów marihuany oraz ponad 30 gramów amfetaminy. Kierowcę oraz dwóch pasażerów peugeota zatrzymano. 18 - letni kierowca oraz 19 - letni jeden z pasażerów usłyszeli zarzuty dotyczące przestępczości narkotykowej, za co prokurator zastosował dozór policyjny. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 8 grudnia br. po godz. 3 dzielnicowy wraz z funkcjonariuszem z patrolówki z Komisariatu Policji w Gniewie na jednej z ulic w tym mieście zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Funkcjonariusze wylegitymowali trzech mężczyzn podróżujących samochodem, którymi okazali się 18, 19 i 20 - letni mieszkańcy powiatu tczewskiego. Podczas kontroli samochodu policjanci znaleźli torbę, w której znajdowała się marihuana. Dodatkowo stróże prawa podczas przeszukania jednego z pasażerów znaleźli woreczek foliowy z amfetaminą. Łącznie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany, ponad 30 gramów amfetaminy oraz kieszonkową wagę elektroniczną.

18 - letni kierowca oraz 19 i 20 - letni pasażerowie zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą dodatkowo ustalili, że zatrzymany 19 - latek od zeszłego roku sprzedawał zakazane środki innym osobom.

W poniedziałek, 9 grudnia br. po przesłuchaniu przez śledczych, dwóch z zatrzymanych mieszkańców powiatu tczewskiego usłyszało zarzuty. Zatrzymany 19 - latek usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich sprzedaży, zaś jego młodszy kolega usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokurator wobec dwóch mężczyzn zastosował dozór policyjny. Teraz losem mężczyzn zajmie się sąd.

Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Informacja i zdjęcia: KPP Tczew

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.