Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Budowa pawilonu handlowego przy ulicy Chodkiewicza w Malborku. Zobacz postęp prac.

W tym roku otwarty zostanie najnowszy obiekt handlowo – usługowy w Malborku, usytuowany w bliskim sąsiedztwie marketu Lidl. W parku handlowym o powierzchni 2,1 tys. mkw. wejście do każdego sklepu będzie osobne bezpośrednio z parkingu. Znajdą się tam sklepy sieciowe z branży sportowej, modowej, obuwniczej, drogeryjnej i RTV AGD. Do dyspozycji klientów ma być 70 miejsc parkingowych, które usytuowane będą przy obiekcie.

Zdaniem inwestora, spółki Galeria Malbork Sp. z o.o., głównym atutem nowego obiektu handlowego w Malborku będzie lokalizacja. Park handlowy będzie dobrze skomunikowany z centrum miasta oraz osiedlami mieszkaniowymi znajdującymi się w bezpośrednim sąsiedztwie. Będzie można do niego dojechać zarówno z ulicy Gen. de Gaulle’a, jak i ulicy Chodkiewicza.

Według tablicy informacyjnej umieszczonej na terenie budowy wynika, że planowany termin zakończenia robót budowlanych nastąpi 17 czerwca 2020 (wcześniejsza data to luty 2020 r.)

Zobacz materiał wideo z 26 stycznia 2020

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkancy
Mieszkancy 28.01.2020, 09:20
To inwestycja jeszcze za Rychłowskiego za Charzewskiego nic nie powstało gdzie planowany inwestor tak zachwalał Charzewski jak startował na burmistrz śmieszny jesteś Charzewski tragedia i żenada z twojego rządzenia miasyem
Fizyczny
Fizyczny 28.01.2020, 08:15
Hala może i fajna ale nie do handlu. No może częściowo. Np. na magazyn - tylko czego jak w Malborku już nic się nie produkuje poza pustakami.
Malbork
Malbork 27.01.2020, 15:12
jakiś żart sklepy !!!!!!.podzięnkujmy naszym wladza Malborka, gdzie sa zakłady produkcyjne,ja wiem każdy chce teraz zarobić.miasto emerytów, same ku... i złodzieje
Jasnowidz Wiktor
Jasnowidz Wiktor 27.01.2020, 15:01
...............................LIDL jest w miejscu gdzie samochody się zatrzymują i go widzą i jest to im po prostu po drodze. A ten nowy nawet nie wiem jak go nazwać jest schowany gdzieś na zadupiu i zdania nie zmieniam. Ale może znajdą się naiwni i coś tam wynajmą. Moi znajomi dziękują i życzą powodzenia. Ale każdy tam kto zacznie działalność to przyszły bankrut ! Nawet za darmo bym tam nie otworzył działalności. Przykre ale prawdziwe.
Obserwator
Obserwator 27.01.2020, 11:47
Ludzie Malbork potrzebuje nowych miejsc pracy, firmy która powstanie i zatrudni chociaż 400 pracowników, tego potrzebuje Malbork a nie kolejnej pustej galeri czy coś w tym rodzaju. Czy nikt tego nie widzi że malbork to tylko i tylko miasteczko turystyczne i sypialnia dla większych miast ale tylko na jedną noc!!! Malborczycy chcą pracować u siebie w mieście lub na obrzeżach miasta a nie tracić codziennie na dojazdy do pracy i z powrotem dwie lub trzy godziny.
Włodarze miasta i radni ogarnijmy się wkońcu....