Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolizja ciężarówki z osobówką przy SP8 w Malborku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, gdy po dwutygodniowej przerwie uczniowie powrócili do zajęć szkolnych i ruch na ulicach o tej porze był wzmożony. Skręcający na skrzyżowaniu przy Szkole Podstawowej nr 8 samochód ciężarowy uderzył w stojącego na czerwonym świetle forda.

W poniedziałek, 27 stycznia br. około godziny 8 w Malborku na skrzyżowaniu ulic Gen. de Gaulle’a i Chodkiewicza doszło do zdarzenia drogowego. 46 - letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania nie zachował ostrożności i tyłem naczepy uderzył w stojącego na czerwonym świetle forda, doprowadzając do jego uszkodzenia. Kierująca fordem 21 - letnia kobieta nie odniosła żadnych obrażeń. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowcę ciężarówki ukarano mandatem karnym i 6 punktami karnymi.

Z uwagi na uszkodzenia forda policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od tego pojazdu.

 

Informacji udzieliła oficer prasowy KPP Malbork, asp. Sylwia Kowalewska

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Klawisz
Klawisz 28.01.2020, 21:14
..................................Z OSTATNIEJ CHWILI...................Jaki obronił pracę doktorską na temat więziennictwa i uzyskał tytuł Doktora. Dr Jaki w swojej pracy doktorskiej dokonał epokowego odkrycia. ! Otóż odkrył On i udowodnił naukowo, że osadzona baba z podniesioną spódnicą biegnie szybciej niż osadzony chłop z opuszczonymi spodniami ! Teraz czeka na nominację do Nobla. Prawda, że można napisać ciekawą pracę ? Można ! Tylko trzeba być inteligentnym i sprytnym inaczej.