Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Samochody w rowie – raport sztumskich służb mundurowych.

Samochody w rowie – raport sztumskich służb mundurowych. fot. fb OSP Mikołajki Pomorskie
W minionym tygodniu sztumskie służby mundurowe wyjeżdżały do 12 interwencji, o czym mogą się państwo przekonać czytając poniższy raport.

We wtorek, 28 stycznia br. o godz. 07.21 zastęp gasił palące się śmieci w opuszczonym budynku w miejscowości Polaszki.

Tego samego dnia o godz. 11.39 dwa zastępy skierowane zostały do miejscowości Górki, gdzie na środku jezdni DW517 znajdował się samochód osobowy po zderzeniu z samochodem ciężarowym. Samochód ciężarowy był w rowie przechylony na lewy bok. Po trzech godzinach dwie lawety próbowały wydostać stamtąd samochód, w czym pomogli im strażacy.

Jeszcze tego dnia o godz. 19.02 strażacy ponownie zostali skierowani do Górek, ponieważ na drodze zalegała warstwa błota.

W czwartek, 30 stycznia br. o godz. 22.19 zastęp skierowano do pożaru drewna opałowego, znajdującego się w altance koło domu przy ulicy Kopernika w Sztumie.

W piątek, 31 stycznia br. o godz. 13.53 dwa zastępy zostały wezwane do wypadku dwóch samochodów osobowych na ulicy Reja w Sztumie.

Tego samego dnia o godz. 14.15 strażacy gasili tlące się pogorzelisko obory z widocznym zarzewiem ognia w miejscowości Łozy.

Jeszcze tego dnia o godz. 19.14 sześć zastępów skierowano do Mikołajek Pomorskich na ulicę Prabucką, gdzie doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Citroen C3 znajdował się w przydrożnym rowie na dachu.

W sobotę, 1 lutego br. o godz. 18.44 dwa zastępy skierowano do miejscowości Bukowo, gdzie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego uszkodzone zostało ogrodzenie kościoła.

W niedzielę, 2 lutego br. o godz. 09.30 dwa zastępy dogaszały pogorzelisko w opuszczonym budynku w miejscowości Polaszki.

Tego samego dnia o godz. 14.11 strażacy skierowani zostali na ulicę Kochanowskiego w Sztumie, gdzie złamany konar drzewa blokował drogę powiatową.

Jeszcze tego dnia o godz. 17.04 dwa zastępy skierowano do Myślenic, gdzie w budynku jednorodzinnym paliła się sadza w przewodzie kominowym.

Tego dnia również o 17.27 cztery zastępy gasiły palące się śmieci i kartony w pustostanie przy ulicy Kochanowskiego w Sztumie.

 

Informacje przekazał mł. ogn. Piotr Spiżewski, Starszy Technik Wydział Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczy

Zdjęcia: fb OSP Mikołajki Pomorskie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.