Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

AKTUALIZACJA: Wypadek na DK 22 samochodu osobowego (Mercedes) z ciężarowym

  • Wydanie nr 273/2020
  • 7 lutego 2020, 09:29
  • kpt. Damian Tomaszewski
  • Na sygnale
  • 12 komentarze
AKTUALIZACJA: Wypadek na DK 22 samochodu osobowego (Mercedes) z ciężarowym fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Malborku
Zgłoszenie o godzinie 6:41 – wypadek samochodu osobowego (Mercedes) z ciężarowym, sam. ciężarowy z ładunkiem 10 ton nawozów (siarczan magnezu), w samochodzie osobowym kierujący pojazdem zakleszczony, zadysponowano 2 zastępy JRG M-k i 1 zastęp OSP Stare Pole.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do dyżurnego SKKP Malbork o godzinie 6.41. W samochód ciężarowy, który przewoził 10 ton nawozów, czołowo uderzył osobowy mercedes. Oba pojazdy wpadły do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia, kierowca osobówki został uwięziony w swoim samochodzie.

Z informacji, jakie przekazała nam asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes, 77 – letni mężczyzna, nie zachował ostrożności przy wyprzedzaniu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z kierunku Elbląga samochodem ciężarowym marki Renault, kierowanym przez 60 – latka. W wyniku tego zderzenia, oba pojazdy wypadły z drogi i zatrzymały się w przydrożnym rowie. Zakleszczonego w pojeździe kierowcę mercedesa, strażacy przy pomocy narzędzi wydostali na zewnątrz. Poszkodowany był w ciężkim stanie, podejrzewano uraz mózgowo – czaszkowy. Z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Elblągu.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Malborku. Kierowcy mercedesa zatrzymano elektronicznie prawo jazdy. Teraz policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W działaniach brały udział dwa zastępy JRG Malbork i zastęp OSP Stare Pole.


Informacji udzielili: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork i kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy KP PSP Malbork

kpt. Damian Tomaszewski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ziuta
Ziuta 08.02.2020, 13:26
…………………Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe - godne do naśladowania ! Prawdziwa hagiografia. Marta Kaczyńska - przykład Matki Polki świętej rodziny, arcybiskup Głódź - przykład chrześcijańskiej pokory i abstynencji, Banaś - przykład heroicznej uczciwości i promocji prokreacji we własnym hoteliku-burdeliku, Macierewicz - Min. od Wojny ale tylko w czasie pokoju który rozwalił Polską Armię, Misiewicz - przykład militarnych niekompetencji, Jacek Kurski - przykład rzetelności dziennikarskiej ciemny lud wszystko kupi, Morawiecki - przykład suwerenności politycznej i prawdomówności a nos coraz dłuższy, Kaczyński - przykład niezwyciężonego satrapy. No wszędzie te ideały! Właściwie całą partię można od razu i posłać do raju.
Żułwik
Żułwik 07.02.2020, 22:34
Takie wyprzedzanie zwolnij poco się śpieszyć. Krolik z żułwiem się ścigali żuł powoli ruszył a krulik skoczył na pole po kapustę na drugie pole po marchewki a Żułw powoli do mety królik jeszcze zdążę pobiegł po sałatę na pole i złamał nogę ale Żułw mu pomógł wziął na barana i wylądowali na mecie. Jaki morał? 5 minut dłużej a dojedziesz.
Wnuczek
Wnuczek 07.02.2020, 11:23
………………………a ja mojej babce kupiłem aparat cyfrowy i tym aparatem 10 maja będzie musiała zrobić zdjęcie swojej karty wyborczej z zaznaczonym kandydatem na urząd Prezydenta RP. Jak zobaczę na zdjęciu, że swój głos oddała na Dudę lub innego pisowca to tego samego dnia spakuje ten jej cały majdan do reklamówek i wywiozę ją do schroniska dla bezdomnych ! Koniec pobłażania dla złych rządów PIS ! A może mój pomysł stanie się akcją ogólnopolską ?

Antypolityka
Antypolityka 09.02.2020, 11:00 (odpowiedź do Wnuczek)
Tęsknisz za władzą ludową co?
M.
M. 08.02.2020, 11:08 (odpowiedź do Wnuczek)
Świetny pomysł.
Student
Student 07.02.2020, 15:19 (odpowiedź do Wnuczek)
Zrobię to samo z moją babcią.
zwykły robol
zwykły robol 07.02.2020, 13:56 (odpowiedź do Wnuczek)
Masz dobrze wyprany mózg wnuczek