Wydanie nr 26/2021, Wtorek 26.01.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Paula, Skarbimir, Leon, Tymoteusz, Tytus, Leona, Wanda, Żeligniew, Ksenofont, Małostryj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Busem z pasażerami na CZERWONYM!

Już słyszymy te komentarze mówiące o tym, że jesteśmy monotematyczni. Być może. Jednak trudno zignorować nagranie, na którym widać mini busa prawdopodobnie z pasażerami w środku, jak w pośpiechu przejeżdża skrzyżowanie na czerwonym świetle. Panie kierowco, w tamtym momencie był pan odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoich pasażerów! Chyba, że nie jest to priorytetem w wykonywanej przez pana pracy…

Sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu Placu Słowiańskiego z Aleją Rodła w Malborku. We wtorek, 10 marca br. tuz po godzinie 20 niebezpieczny przejazd mini busa  jednej z firm przewożących pasażerów, zarejestrował swoją kamerką samochodową jeden z mieszkańców naszego miasta.

Na jego nagraniu i ujęciach z naszych kamer pogodowych widać dość dokładnie, że kierowca świadomie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Czy pan kierowca zdaje sobie sprawę, że jedna źle podjęta przez niego decyzja może doprowadzić do czyjejś życiowej tragedii? Czy bezpieczeństwo i życie pasażerów nie jest sprawą najważniejszą?

 

Nagranie pokazujemy ku przestrodze dla innych kierowców. Uważajcie na siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Bezmyślność i brawura niektórych kierowców jest porażająca. Naprawdę wystarczy tylko moment, by czyjeś światełko zgasło już na zawsze... Pomyślcie o tym.

 

 

 

Nagranie nadesłał: Mieszkaniec Malborka

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Normalny
Normalny 15.03.2020, 16:04
Przecież tego skurwiela powinno potraktować się bezwzględnie. Debil, kretyn i idiota! To właśnie był przykład potencjalnego mordercy. Dla takiego bydlaka i jemu podobnych prawo powinno być bezwzględne. Jak można być takim bezmyślnym typem?!
Jaro
Jaro 14.03.2020, 14:00
Ale nowość..... A u Latochy towogule mają wyjeb...
kierownik
kierownik 13.03.2020, 18:51
kierowcy zmieniają tabliczki żeby ludzie myśleli że jest zmiana a tym czasem kierowca jedzie na innej trasie do końca zmiany tak jest oczy na zapałki i ogień szkoda że państwo nie nakaże montowania TACHOGRAFÓW w pojazdach bo być może tego pracodawce coś nauczyło busy w opłakanym stanie wożą dzieci gminne do szkół powinna powstać konkurencja np. Rydwan powinien wejść na pewno kierowcy zatrudnili by się w Rydwanie słabo to widzę teraz ten wirus ciekawe kiedy zaczną odpadać kierowcy bo zero zabezpieczeń dla kierowców lipa ale tak to jest jak była Latocha i się szło do Oliwi bo do swojego nie zawsze swój jest super teraz się właśnie okazało a jeszcze jedno ten bus co widać na nagraniu to nawet nie powinien wozić ziemiaków lampy ma tak ustawione że wróble z drzew same spadają pozdro szerokośći
Czytelniczka
Czytelniczka 13.03.2020, 17:53
A gdzie jest policja ? Czemu nagranie nie trafiło tam gdzie powinno? Niestety kierowcy Oliwii bus tak jeżdżą A jeśli nawet ktoś odwazyl by się zwrócić kierowcy uwagę to jeszcze by dostał opierd*ol i usłyszały by że jak się nie podoba to może wysiąść. Niestety kierowcy Oliwii bus są bardzo nie mili A nawet nie którzy bezczelni. Piszą smsy prowadzą rozmowy telefoniczne podczas jazdy i nie obchodzi ich bezpieczeństwo ludzi jadących.
Normalny
Normalny 15.03.2020, 16:06 (odpowiedź do Czytelniczka )
Potwierdzam. Wielokrotnie widziałem jak w czasie jazdy pisali sms i rozmawiali przez telefon bez zestawu głośnomówiącego.
Aaa
Aaa 13.03.2020, 16:22
Akurat na tym skrzyżowaniu to dość częste