Wydanie nr 275/2020, Czwartek 1.10.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rodzicu, bądź odpowiedzialny. Nie zabieraj dziecka na zakupy!

Rodzicu, bądź odpowiedzialny. Nie zabieraj dziecka na zakupy! fot. pixabay
Mimo trwającej szkolnej kwarantanny związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w wielu sklepach można zaobserwować rodziców, którzy na zakupy zabierają swoje pociechy. Czy wynika to z ich beztroski na zaistniałą sytuację?

Jeden z mieszkańców zwrócił się z apelem do rodziców, żeby nie zabierały swoich pociech do marketów. Dzieci powinny przechodzić kwarantannę, a nie spacerować po sklepach. Wtedy po co ta kwarantanna?”

Temat ten został poruszony również podczas dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Malborskiego przez radnego Dariusza Dudę – lekarza. Radny jest wysoce zaniepokojony widokiem rodziców, którzy ze swoimi dziećmi robią zakupy. Nie są to niestety pojedyncze przypadki. Czy jest to odpowiedzialne zachowanie? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.

 

Jednak w obliczu sytuacji, w jakiej znalazła się nie tylko Polska, ale cały świat, powinniśmy zachowywać się przede wszystkim rozsądnie i współodpowiedzialnie za zdrowie i życie innych osób.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Księgowy
Księgowy 22.03.2020, 17:17
..............................co tam dzieci. Znany oszust z Torunia znowu o sobie przypomniał - prosi o datki "Na Tadeusza". !