Wydanie nr 332/2020, Piątek 27.11.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Wirgiliusz, Jozafat, Zygfryd, Stojgniew, Gustaw, Dominik, Damazy, Zygfryda, Oda, Walery, Maksymilian, Sekundyn, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W powiecie malborskim i sztumskim nie ma osób z podejrzeniem zakażenia COVID-19.

Codziennie około godziny 19 Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku podaje bieżący komunikat dotyczący zachorowań związanych z COVID-19 (zapaleniem płuc spowodowanym nowym koronawirusem SARS-CoV-2) w powiecie malborskim i sztumskim.

Sytuacja w powiecie malborskim.

Z informacji podanej dzisiaj, 23 marca br. wynika, że w powiecie malborskim jest 10 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 46 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 39 osób.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Nie ma również żadnej osoby, u której stwierdzono wynik dodatni, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.


Sytuacja w powiecie sztumskim.

Z informacji podanej dzisiaj, 23 marca br. wynika, że w powiecie sztumskim są 2 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz 34 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 20 osób.

Do tej pory nie odnotowano ani jednego przypadku osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. U nikogo nie stwierdzono dodatniego wyniku, ani nie podjęto decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Sanepid w Malborku poinformował również, że Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny nie wydał żadnych nowych zaleceń oraz wytycznych.


 

Informacja: Fb Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Malborku

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 24.03.2020, 23:14
Czysto hipotetycznie - jak by tak stworzyć małe jednorazowe testy, i rozesłać je każdemu, obowiązkowo z rejestracją wyników - wtedy by się okazało - i moim zdaniem okazało by się to że mamy to w tysiącach ludzi. Mając za przykład dziewczynkę, która nie to że wypadła z okna i operacji potrzebowała to nigdy by lekarze nie wiedzieli, wszyscy by żyli w ciszy i spokoju. Jeśli szybkość zachorowań jest tak szybka to Kwarantanna tysięcy ludzi w szpitalach jest zbędna, miejsce i siły lekarzy powinny zostać dla tych w tragicznej sytuacji.
:)
:) 24.03.2020, 08:13
nie ma zakażeń czy nie ma przebadanych? bo to jest wielka różnica.
PIS
PIS 23.03.2020, 20:01
…………………Zapraszam na wybory 10 maja. Każdy wyborca będzie miał też wyjątkową okazję / pierwszą i ostatnią w życiu/ wybrać piękną, cudowną, nie powtarzalną, wyściełaną aksamitem i płatkami róży Urnę + dla siebie i rodziny - oczywiście gratis. Nasi doradcy będą służyć pomocą. To prawdopodobnie Twoja ostatnia wizyta w życiu. Żegnaj ! Zapraszam. PIS.
Jan
Jan 23.03.2020, 19:27
O oby tak zostało. Amen.