Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ku przestrodze! Jechał na czołówkę po wiadukcie w Malborku.

Mówią nam - bądź czujny na drodze, jedź ostrożnie, zwracaj uwagę na znaki drogowe. Każdy kierowca na swój własny sposób jest czujny, ostrożny i uważny na drodze. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć zachowania innych kierowców. Prawdopodobnie podobnego zdania mógł być kierowca ciężarówki, który w czwartkowy ranek zjeżdżał z wiaduktu w Malborku. Tylko jego refleks uchronił od wielkiej tragedii, jaka mogła rozegrać się na wiadukcie.

 

W czwartek, 23 kwietnia br. krótko przed godziną 9 samochód osobowy wyjeżdżając z ulicy Dworcowej w Malborku powinien prawidłowo skręcić w prawo w Aleję Rodła. Jednak z niewiadomych przyczyn kierowca osobówki skręcił w lewo wjeżdżając przed samochód ciężarowy, który zjeżdżał z wiaduktu. Prawdopodobnie tylko refleks kierującego ciężarówką uchronił przez poważnym wypadkiem. Również kierowcy kolejnych zjeżdżających z wiaduktu samochodów musieli wykazać się nie lada refleksem. Inaczej doszłoby do prawdziwej tragedii.

Dlaczego kierowca pojechał w lewo, mimo zakazu skrętu? Nie będziemy dywagować na ten temat. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

 

 

Zaistniałą sytuację zostawiamy państwa ocenie.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Normalny
Normalny 25.04.2020, 17:56
No bez dyskusji. Takich imbecyli trzeba surowo karać. Żadne tłumaczenie nie usprawiedliwi ludzkiej głupoty i ignorancji. Durne tłumaczenia to w domu sobie można zostawić. Tu było zagrożone zdrowie i życie publiczne a Policja powinna srogo ukarać tego pirata drogowego. Wreszcie niech i oni przydadzą się do czegoś pożytecznego a nie tylko do karania ludzi za byle bzdurę...
Edek
Edek 24.04.2020, 17:56
Wiozłem ciężarną do Elbląga tak trudno zrozumieć.
policjant
policjant 26.04.2020, 12:59 (odpowiedź do Edek)
a przez głupotę byś miał na cmentarzu.
Ciężarna
Ciężarna 24.04.2020, 19:00 (odpowiedź do Edek)
W Malborku też jest szpital jeszcze bardziej powinieneś otrzymać mandat za to że narażasz osoby trzecie na niebezpieczeństwo w tym kobietę z dzieckiem !!!!! Idiotyzm to mało powiedziane....
Adam
Adam 24.04.2020, 17:06
posiedział miesiąc w domu na kwarantannie i zapomniał jak się jeździ