Wydanie nr 227/2020, Piątek 14.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Trwa zbiórka dla pogorzelców z Tralewa.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Palił się dach budynku jednorodzinnego oraz pomieszczenia na piętrze w miejscowości Tralewo. W wyniku pożaru jedna osoba straciła przytomność. W obecnej chwili mieszkanki domu nie mogą do niego wrócić.

 

Pomimo natychmiastowe akcji ratowniczej, pożar spowodował duże straty. To, czego nie pochłonął ogień, zniszczyła woda (czytaj http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/30257,w-wyniku-pozaru-domu-w-tralewie-jedna-osoba-straci). Zamieszkujące dom poszkodowane dwie kobiety nie mogą w tej chwili do niego wrócić. Rodzina zwraca się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla poszkodowanych kobiet.


 

 

 

 

W sobotę, dnia 25 kwietnia 2020 roku, w miejscowości Tralewo doszło do poważnego pożaru. Na całe szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał, jednak nasza babcia i ciocia straciły dom, w którym mieszkały niemal całe swoje życie. Poza stratami materialnymi nasza babcia straciła także swój spokój i szansę na spokojną starość. Dla starszej osoby zmiana miejsca zamieszkania jest czymś niewyobrażalnym. Babcia nie może pogodzić się ze stratą, wypiera to co się stało próbując wrócić do swojego domu. Obecnie ciężko ustalić czy możliwa będzie odbudowa domu czy też konieczne znalezienie nowego lokum, jednakże już na tę chwilę wiemy, że babcia i ciocia nie będą w stanie same sobie z tym poradzić. Z uwagi na napływające do nas informacje od wielu osób o chęci pomocy postanowiłyśmy zorganizować tę zrzutkę. Z całego serca z góry dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie!!! Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana Cioci :)”.

 

 

 

 

Link do skarbonki/ zbiórki „Zrzutka” https://zrzutka.pl/3hsjxa


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Agent
Agent 29.04.2020, 11:15
Co na to ubezpieczyciel ?