Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rozpoczął się nabór do klasy sportowej w ZSP nr 4 w Malborku.

  • Wydanie nr 269/2020
  • 29 kwietnia 2020, 14:22
  • ZSP 4 Malbork
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Rozpoczął się nabór do klasy sportowej w ZSP nr 4 w Malborku. fot. ZSP 4 Malbork
IV LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku z klasami sportowymi rozpoczęło nabór do klas o profilu piłka nożna po szkole podstawowej i gimnazjum.

 

Rozpoczął się nabór do klas sportowych o profilu piłka nożna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku. W roku szkolnym 2020/2021 przewiduje się 4-letnią klasę sportową o profilu piłka nożna dla absolwentów szkoły podstawowej i 3-letnią klasę sportową o profilu piłka nożna dla absolwentów gimnazjum. Oferta skierowana jest do uczniów uzdolnionych sportowo, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w połączeniu ze zintegrowanym programem zajęć edukacyjnych, w ramach kompleksowego przygotowania do podjęcia studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

 

 

 

 

 

Szkolenie pod okiem doświadczonych trenerów.

Szkolenie piłkarskie prowadzone jest w ramach opracowanego Programu Szkolenia i Współpracy z Polskim i Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej. Zajęcia sportowe będą prowadzone przez doświadczonych trenerów piłki nożnej posiadających przygotowanie pedagogiczne oraz wysokie kwalifikacje trenerskie z Licencją UEFA A. W czasie nauki i szkolenia w klasie pierwszej planowane są, w ramach zajęć sportowych kursy kandydatów na sędziego, a w ostatniej klasie na trenera w piłce nożnej. Zajęcia treningowe będą się odbywać na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji, Centrum Aktywnego Wypoczynku oraz obiektach sportowych szkoły. W czasie roku szkolnego organizowane są m.in. obóz sportowy, mecze piłkarskie, specjalistyczne badania lekarskie oraz konsultacje fizjoterapeuty. Dla uczniów spoza Malborka istnieje możliwość zamieszkania w internacie przyszkolnym.

 

 

 

 

 

 

Wystarczy spełnić kilka warunków.

Warunkiem przyjęcia do w/w klas sportowych jest zaliczenie testu sprawności ogólnej i specjalnej, posiadanie zaświadczenia od lekarza sportowego o stanie zdrowia, jak również zgody rodziców lub opiekunów prawnych na podjęcie nauki oraz szkolenia w klasie sportowej ZSP nr 4 w Malborku. Uczniom, którzy dostaną się do klas sportowych zapewniona będzie wykwalifikowana kadra szkoleniowa, opieka medyczna i fizykoterapeutyczna, odpowiednia baza szkoleniowa, zajęcia treningowe zintegrowane z planem dydaktycznym w szkole, wysoki poziom nauczania, sprzęt sportowy, utrzymanie przynależności klubowej, wolne soboty i niedziele umożliwiające rozegranie spotkań ligowych w swoich klubach, odpłatne zgrupowania szkoleniowe, a także cykliczne sportowe badania lekarskie. Uczniom zamiejscowym będzie zapewnione zakwaterowanie w internacie i odpłatne wyżywienie. Istnieje możliwość dofinansowania ze strony miejscowych samorządów.

 

 

 

 

 

 

Wszelkie informacje dotyczące naboru można uzyskać telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną u trenera koordynatora Henryka Pawłowskiego tel. 537 444 750, henryk.pawlowski@zsp4.malbork.pl

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: Henryk Pawłowski, ZSP 4 Malbork

ZSP 4 Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
ja
ja 29.04.2020, 15:35
Gimnazja to są chyba u pana redaktora