Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborscy policjanci dziękują wszystkim za zaangażowanie w poszukiwaniach 16 – letniej Oli.

  • Wydanie nr 225/2020
  • 7 maja 2020, 15:32
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 16-letniej Oli, która w piątek, 24 kwietnia br. wyszła z domu rodzinnego w Malborku i nie powróciła. Dzięki intensywnej pracy policjantów z wszystkich pionów malborskiej komendy i innych jednostek w kraju oraz szerokiego odzewu społecznego nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa we Wrocławiu.

 

W piątkowy wieczór, 24 kwietnia br. do malborskiej komendy zgłosili się rodzice 16-letniej Oli, którzy poinformowali dyżurnego, że dziewczyna około godziny 13 wyszła z domu i do tej pory nie powróciła oraz, że nie mogli nawiązać z nią kontaktu. Policjanci przyjęli zawiadomienie i natychmiast rozpoczęły się poszukiwania nastolatki. Wszyscy funkcjonariusze będący w służbie, ze zdjęciem nastolatki sprawdzali teren miasta i powiatu. Dzielnicowi zbierali i weryfikowali wszelkie informacje uzyskane od rodziny i znajomych dziewczyny. Na podstawie poczynionych ustaleń malborscy funkcjonariusze zabezpieczyli wszelkie możliwe nagrania z monitoringów, zarówno miejskiego, dworcowego, jak i od prywatnych właścicieli. Mundurowi rozpowszechnili również informację o zaginięciu 16-latki w mediach, publikując wizerunek zaginionej.

 

 

 

 

 

16 – latkę szukała cała Polska.

Dzięki szerokiemu zaangażowaniu społeczeństwa wiadomość o poszukiwaniach dziewczyny została rozpowszechniona na cały kraj. Do malborskiej komendy spływały informacje od ludzi z całej Polski. Każda nadsyłana wiadomość była szczegółowo analizowana i sprawdzana. Malborscy funkcjonariusze prosili o pomoc w weryfikacji tych doniesień różne jednostki policji. Jednym ze sprawdzanych wątków były ustalenia, że dziewczyna spotkała się z poznanym przez internet chłopakiem i udała się do jego miejsca zamieszkania. Na podstawie pracy operacyjnej ustalono tożsamość i adres tego młodego człowieka. Przy współpracy wrocławskich policjantów nastolatka została odnaleziona w jego mieszkaniu. Całą i zdrową funkcjonariusze przekazali rodzicom. O poszukiwaniach 16-latki został powiadomiony sąd rodzinny, który teraz będzie się zajmował ta sprawą.

 

 

 

 

Malborscy policjanci dziękują za pomoc wszystkim mediom i osobom, które zaangażowały się w poszukiwania nastolatki.


 


 

Informację przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
X
X 08.05.2020, 11:22
Zdesperowana :)
Krzyżak
Krzyżak 07.05.2020, 20:24
A tak serio ...dobrze ,że żyje...! A może tak za darmo do pracy odrobić koszty poszukiwań np.w reksie???!! Nie rodzice!!!! Oni swoje przeżyli !!!!ufffff tylko nastka Ola :-( za starych czasów te 16...pasów na gołą pupę by się przydało by mózg zaczął pracować..ot co...
Pies
Pies 07.05.2020, 16:52
...................................nie udawajmy głupich - odkryła, że toto służy nie tylko do sikania ! Zaswędziało i pojechała 600 km w jednym celu !