Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W czwartek na drogach „Kaskadowy pomiar prędkości”.

  • Wydanie nr 228/2020
  • 13 maja 2020, 16:01
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
W czwartek na drogach „Kaskadowy pomiar prędkości”. fot. pomorska.policja.gov.pl
W czwartek malborscy policjanci przeprowadzą działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do limitów prędkości oraz uświadomienie kierującym zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość.

 

W czwartek, 14 maja br. na terenie całego powiatu malborskiego spotkamy policyjne patrole, które będą wyposażone w ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane z wideo rejestratorami. Policjanci przeprowadzą działania pn. „Kaskadowy Pomiar Prędkości", których celem jest zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, egzekwowanie od kierujących stosowania się do ograniczeń prędkości, uświadomienie kierującym zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania wbrew obowiązkowi z pasów bezpieczeństwa. Sposób prowadzenia działań powoduje, że po minięciu policyjnej kontroli, możemy spotkać następną. Mundurowi mogą dokonywać pomiaru także za masztem z fotoradarem.

 

 

 

 

 

Policja przypomina, że zgodnie z przepisami należy jeździć cały czas. Kierowcy mają niestety zwyczaj przyspieszania po przejechaniu obok punktu kontroli.

 

 

 

 

 

 

 

Informację przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.