Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Prowadził pod wpływem amfetaminy. Odpowie także za jej posiadanie.

  • Wydanie nr 228/2020
  • 14 maja 2020, 10:12
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Prowadził pod wpływem amfetaminy. Odpowie także za jej posiadanie. fot. KPP Malbork
Malborska drogówka zatrzymała 27-latka, który kierował mercedesem będąc pod wpływem amfetaminy oraz posiadał przy sobie środki odurzające. Kierowca stracił prawo jazdy. Za jazdę samochodem pod wpływem narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, a za ich posiadanie nawet do 3 lat więzienia.

 

W poniedziałek, 11 maja br. około godziny 17 w miejscowości Lichnowy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mercedesa. Kierującym był 27-letni mieszkaniec powiatu malborskiego. Funkcjonariusze wykonali badania kierowcy na obecność alkoholu i środków odurzających w organizmie. Mężczyzna był trzeźwy, ale wstępne badanie śliny wykazało, że znajduje się on pod wpływem amfetaminy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Podczas przeszukania 27-latka i jego samochodu, mundurowi znaleźli przy nim tabakierkę, w której było zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że to amfetamina.

 

 

 

 

 

 

We wtorek, 12 maja br. 27-latek usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających i posiadania amfetaminy. Za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. Posiadanie środków odurzających jest zagrożone karą więzienia nawet do 3 lat.

 

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.